سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
چگونه همه عکس های اینستگرام را بارگذاری کنیم؟
۰۳:۱۱ | ۱۳۹۷/۱۰/۰۴
اجاره خودرو

چگونه همه عکس های اینستگرام را بارگذاری کنیم؟

پرشین خودرو: بسیاری از کاربران عکس ها و اطلاعات زیادی را از طریق اینستگرام به اشتراک می گذارند و بارگذاری آنها و تهیه یک نسخه پشتیبان کاری ضروری اما در ظاهر دشوار است.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از فارس، اینستگرام مدتی است بارگذاری عکس ها و اطلاعات کامل هر حساب کاربری را برای افراد ممکن کرده است. اما بسیاری از کاربران هنوز از این قابلیتی که در اختیارشان قرار دارد، اطلاعی ندارند.

برای این کار ابتدا باید برنامه اینستگرام را بر روی گوشی خود اجرا کنید و سپس بر روی زبانه پروفایل یا نمایه در سمت راست و بالای صفحه کلیک کنید. سپس، بر رئی دکمه منو کلیک کنید که در سمت بالا و راست صفحه نمایشگر قرار دارد و سپس گزینه تنظیمات را انتخاب کنید.

 

اینستاگرام


در اینجا شما گزینه ای را برای بارگذاری داده ها یا Data download مشاهده می کنید. این گزینه را انتخاب کرده و بر روی Request download فشار دهید.

البته با این کار بارگذاری اطلاعات به سرعت شروع نمی شود. بلکه اینستگرام با ارسال ایمیلی به شما اعلام خواهد کرد که آیا داده های شما برای بارگذاری آماده است یا خیر. در این ایمیل لینک بارگذاری اطلاعات در دسترس است. گاهی اوقات ارسال ایمیل برای کاربران بدین منظور تا 48 ساعت به طول می انجامد.

نظر بینندگان
!
!
!