سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۲۶ | ۱۳۹۷/۱۰/۰۵
چه تعداد برای دریافت کارت سوخت ثبت نام کردند؟
۱۰:۲۶ | ۱۳۹۷/۱۰/۰۵
اجاره خودرو

چه تعداد برای دریافت کارت سوخت ثبت نام کردند؟

پرشین خودرو: سخنگوی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی با اشاره به توزیع کارت‌های سوخت‌ که در شرکت پست مانده است، گفت: کارت سوخت ۶۴هزار خودرویی که طی سال‌های ۹۳ تاکنون شماره‌گذاری شده و در شرکت پست جا مانده بود تاکنون توزیع شده و این فرآیند ادامه دارد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از تسنیم، زیبا اسماعیلی سخنگوی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران، از ثبت‌نام حدود سه میلیون نفر برای دریافت کارت سوخت خبر داد و افزود: بیش از دو میلیون و 400 هزار نفر به‌صورت غیرحضوری و بیش از 500 هزار نفر به صورت حضوری برای دریافت کارت سوخت المثنی ثبت‌نام موفق داشته‌اند. البته از این تعداد، 260 هزار نفر صاحب کارت سوخت بودند اما کارت سوخت آن‌ها در شرکت پست جا مانده بود که برایشان ارسال خواهد شد.

وی با بیان این‌که طی سال‌های 93 تاکنون 924 هزار خودرو شماره‌گذاری شده‌اند، اظهار کرد: تاکنون کارت سوخت بیش از 64 هزار نفر از مالکان خودروی نوشماره توسط شرکت پست به آن‌ها ارسال شده است.

 

کارت

 

سخنگوی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی از ابطال 37 هزار کارت سوخت از زمان آغاز فرآیند ثبت‌نام برای دریافت کارت سوخت المثنی تاکنون خبرداد و گفت: 37 هزار کارت سوخت مالکانی که کارت سوخت داشتند اما برای ثبت‌نام اقدام کردند و کارت سوخت‌شان در استان سیستان و بلوچستان برای سوخت‌گیری استفاده می‌شده، ابطال شد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!