جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۳۴ | ۱۳۹۷/۱۰/۰۵
ثبت بیشترین رشد رضایت مشتریان برای سایپایدک
۱۲:۳۴ | ۱۳۹۷/۱۰/۰۵
اجاره خودرو
معاون خدمات پس از فروش سایپایدک خبر داد:

ثبت بیشترین رشد رضایت مشتریان برای سایپایدک

پرشین خودرو: معاون خدمات پس از فروش سایپایدك گفت: سازمان خدمات پس از فروش سایپا در راستای افزایش رضایت مشتریان و ارائه خدمات باکیفیت، بر اساس نتایج آخرین ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) موفق به کسب بالاترین میزان رشد رضایت مشتریان در بین شركت‌های خدمات پس از فروش خودرو شد.

به گزارش پرشین خودرو، سعید تخته چیان با بیان این مطلب گفت: سایپایدك در زمینه بهبود شاخص‌های افزایش دهنده رضایت مشتری پیشرفت‌های مناسبی داشته است كه از مهمترین آنها می‌توان به نحوه نوبت دهی،‌ مدت زمان صرف شده جهت پذیرش، سهولت دسترسی به نمایندگی‌ها، كیفیت خدمات ارائه شده توسط نمایندگی و... اشاره كرد.

وی اظهار داشت: سایپایدك در سال 97 در راستای افزایش رضایت‌مندی مشتریان از خدمات پس از فروش و كاهش مدت زمان پاسخگویی به درخواست‌های مشتریان، توانسته است گام‌های مهمی در این مسیر بردارد و به اهداف پیش‌بینی شده دست یابد.

تخته چیان یادآور شد: این حركت رو به جلو و رشد صعودی كه از سال گذشته آغاز شده، مدیون تلاش كاركنان و همراهی شبكه نمایندگی‌ها در اجرای سیاست‌ها و برنامه‌های سازمان است. نظارت بر حسن اجرای برنامه‌های خدمات پس از فروش و پیگیری خواسته‌ها و سلایق مشتریان در ارائه خدمات و همچنین ارائه خدمات نوین مبتنی بر انتظارات مشتری، در كسب این موفقیت تاثیرگذار بوده و در كنار آن از آموزش كاركنان نمایندگی‌ها و به كارگیری نیروهای متخصص نیز بهره‌ برده‌ایم.

معاون خدمات پس از فروش سایپایدك خاطرنشان كرد: این افزایش امتیاز كه برآیند نظرات مشتریان از نحوه دریافت در خدمات شبكه گسترده نمایندگی‌ها است برای ما بسیار ارزشمند و قابل تحسین است و تلاش خواهیم كرد كه این روند رو به رشد را در ماه ها و سال های آینده ادامه دهیم.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!