چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸
پرشین خودرو
جشنواره زمستانی داتیس خودرو با خدمات ویژه آغاز شد + جزئیات
۱۵:۲۱ | ۱۳۹۷/۱۰/۰۵
persiakhodro2
در تعمیرگاه مرکزی داتیس خودرو؛

جشنواره زمستانی داتیس خودرو با خدمات ویژه آغاز شد + جزئیات

پرشین خودرو: واحد خدمات پس از فروش شرکت داتیس خودرو اقدام به برگزاری طرح ویژه ای در آستانه فصل زمستان تحت عنوان جشنواره زمستانی برای ارائه خدمات متفاوت و کسب حداکثر رضایتمندی مشتریان خود، کرده است.

به گزارش پرشین خودرو، واحد خدمات پس از فروش شرکت داتیس خودرو در راستای تکریم مشتریان و ایجاد تحول و تنوع در ارائه خدمات، از تاریخ 1397/10/01 لغایت 1397/10/20 ، اقدام به برگزاری طرح ویژه ای در آستانه فصل زمستان تحت عنوان "جشنواره زمستانی" برای ارائه خدمات متفاوت و کسب حداکثر رضایتمندی مشتریان خود، کرده است.

در این راستا، خدمات رایگان و طرح‌های خاصی به مشتریان خود ارائه می نماید و در پایان طرح، به مشتریانی که در طرح زمستانی داتیس خودرو شرکت کرده اند به قید قرعه جوایز ارزنده‌ای در تاریخ 1397/10/22 همزمان با ولادت حضرت زینب (سلام الله علیها) اعطا خواهد شد.

جشنواره زمستانی داتیس خودرو سه بسته مختلف پیشنهاد می کند:

بسته رایگان: شامل تعویض رایگان مایع ضدیخ و مایع شیشه ‌شوی˓ بازدید و تنظیم باد چرخ ها˓ اجرت تعویض رایگان شمع موتور، روغن و فیلتر ها˓ و همچنین ارائه مشاوره های تخصصی از سوی کارشناسان

بسته ویژه فروش قطعات: فروش قطعات با تخفیف 5 تا 30درصدی

بسته ویژه تخفیف اجرت خدمات: شامل 10 درصد تخفیف برای اجرت تعمیرات و تعویض قطعات و 10 تا 30 درصد تخفیف دربخش صافکاری و نقاشی

همچنین در مدت اجرای این طرح، بسته های گارانتی خودروهای ولوو با 10% تخفیف ارائه خواهد شد.

 به اطلاع مشتریان عزیز می رسانیم که در مدت جشنواره روغن موتور TAKUMI با تخفیف ویژه و قیمت های استثنایی عرضه می گردد.
 

نظر بینندگان
!
!
!