شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۳۰ | ۱۳۹۷/۱۰/۰۸
اتمام پروژه اتوبان همت در گرو اعتبار
۱۰:۳۰ | ۱۳۹۷/۱۰/۰۸
اجاره خودرو

اتمام پروژه اتوبان همت در گرو اعتبار

پرشین خودرو: رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس گفت: پروژه اتوبان همت برای بهره برداری و اتمام به حدود ۱۵۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از خانه ملت، محمدجواد کولیوند  با اشاره به آخرین وضعیت پروژه همت، گفت: اتمام و افتتاح کامل این پروژه، نقش موثری در کاهش حجم ترافیکی شهر کرج خواهد داشت.

کاهش 15 درصدی ترافیک اتوبان اصلی تهران-کرج با افتتاح پروژه همت

نماینده مردم کرج و آسارا در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بر اساس بررسی های انجام شده، اگر اتوبان همت به شهر کرج وصل نشود، ترافیک اتوبان اصلی تهران-کرج حدود 10 تا 15 درصد کاهش خواهد یافت.

اتمام پروژه همت به جای 5 سال، تاکنون 10 سال طول کشیده است

وی گفت: متأسفانه دولت نتوانسته اعتبارات لازم را برای اجرای بخش های باقی مانده پروژه همت اختصاص دهد، از این رو این مسئله موجب شده که به جای افتتاح این پروژه در بازه زمانی 5 ساله، تاکنون بعد از گذشت حدود 10 سال هنوز نیمه تمام باقی مانده باشد.

 

همت

 

کولیوند ادامه داد: البته بخش خصوصی سهم اعتباری خود را برای اجرای پروژه همت داده و تنها دولت است که تاکنون اعتبارات را تخصیص نداده است.

پروژه اتوبان همت برای بهره برداری و اتمام به حدود 150 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد

پروژه اتوبان همت برای بهره برداری و اتمام به حدود 150 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد که از این میزان سرمایه حدود 50 درصد را دولت باید پرداخت کند
این نماینده مردم در مجلس دهم با اعلام اینکه در شرایط کنونی حدود 92 درصد از پروژه همت اجرایی شده و تنها 8 درصد از این پروژه باقی مانده است، افزود: پروژه اتوبان همت برای بهره برداری و اتمام به حدود 150 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد که از این میزان سرمایه حدود 50 درصد را دولت باید پرداخت کند.

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس گفت: افتتاح پروژه همت می تواند به بهبود تردد شهروندان استان البرز و شهر کرج و کاهش ترافیک در این حوزه کمک شایانی کند، از این رو امیدوارم هر چه سریع زمینه برای بهره برداری از آن فراهم شود./

نظر بینندگان
!
!
!