دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۰۱ | ۱۳۹۱/۰۱/۲۹
ممنوعیت تردد خودروها با آرم طرح ترافیك90 از اول اردیبهشت
۱۴:۰۱ | ۱۳۹۱/۰۱/۲۹
اجاره خودرو

ممنوعیت تردد خودروها با آرم طرح ترافیك90 از اول اردیبهشت

پرشین خودرو: رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از ممنوعیت تردد خودروهای دارای آرم طرح ترافیك سال 90 در پایتخت از روز شنبه خبر داد.

به گزارش «پرشین خودرو»، سردار حسین رحیمی با اشاره به اینكه مهلت اعتبار آرم‌های طرح ترافیك سال 90 برابر اعلام قبلی تا پایان فروردین ماه سال جاری بنا به درخواست شهرداری تهران تمدید شده بود، افزود: بر این اساس از ابتدای روز شنبه دوم اردیبهشت ماه سال جاری تردد خودروهای فاقد آرم طرح ترافیك سال 91 به هر شكل در داخل محدوده طرح ترافیك تهران ممنوع است.

وی تاكید كرد: به ماموران راهنمایی و رانندگی ابلاغ شده است كه با خودروهای دارای آرم طرح ترافیك قدیم از روز شنبه برخورد كنند از سوی دیگر این خودروها در صورت ورود به ازای هر ساعت مبلغ 20 هزار تومان توسط دوربین‌های نظارتی اعمال قانون می‌شوند.

گزارش دستگاه‌های متخلف به شورای عالی ترافیك ارایه می‌شود

وی با اشاره به مصوبه شورای عالی ترافیك كشور در خصوص راه‌اندازی سرویس‌های ادارات در تهران از سال جاری گفت: متاسفانه در اكثر ادارات دولتی و دستگاه‌ها این سرویس‌ها راه‌اندازی نشده‌اند كه همین امر ضمن افزایش تردد خودروهای تك‌سرنشین در پایتخت منجر به افزایش آلودگی هوا و متعاقبا افزایش بار ترافیک معابر شده‌ است.

رییس پلیس راهور تهران با اشاره به اینكه این مصوبه در سال گذشته از سوی شورای عالی ترافیك به استانداری و تمامی دستگاه‌های ذیربط ابلاغ شده است، تاکید کرد: بر این اساس تمامی دستگاه‌ها و ادارات دولتی در تهران مكلفند نسبت به راه‌اندازی مجدد سرویس‌های كاركنان خود اقدام كنند كه بررسی‌های پلیس در این خصوص حكایت از آن دارد كه اكثر این دستگاه‌ها این مصوبه را اجرا نكرده‌اند.

وی با درخواست از تمامی دستگاه‌های دولتی و ادارات در تهران مبنی بر اجرای این مصوبه گفت: قطعا پلیس راهور تهران در جلسه آتی شورای عالی ترافیك كشور گزارش دستگاه‌های متخلف را در این خصوص ارائه كرده و مسئولان این دستگاه‌ها باید در این زمینه پاسخگو باشند.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
آرم طرح ترافیک
نظر بینندگان
!
!
!