چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
جدال لفظی محسن هاشمی با عضو شورای شهر
۱۰:۴۴ | ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
اجاره خودرو

جدال لفظی محسن هاشمی با عضو شورای شهر

پرشین خودرو: به دلیل جدال لفظی بین محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران و سالاری عضو شورای شهر تهران، هاشمی صحن علنی شورا را ترک کرد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از فارس، در صد و دهمین جلسه شورای شهر تهران طرح کاهش معاونت‌های شهرداری و حذف قائم‌مقام‌های شهرداری مورد بررسی قرار گرفت که کلیات آن در جلسه گذشته تصویب شده بود و جزئیات آن مورد بررسی قرار گرفت.

در ادامه این جلسه چند پیشنهاد از سوی بعضی از اعضای شورای شهر تهران در خصوص این طرح مطرح شد که در یکی از بندها و تبصره‌ها سالاری نسبت به عدم ارائه پیشنهاد در این خصوص به محسن هاشمی اعتراض کرد و هاشمی نیز اعلام کرد که این موضوع را مطرح کرده‌ام اما شما متوجه نشدید.

سالاری خطاب به محسن هاشمی گفت: شما هر جلسه را به یک شکل دیگر اداره می‌کنید و محسن هاشمی نیز نسبت به این موضوع واکنش نشان داد و گفت:‌آقای سالاری شانتاژ بازی نکنید.

در ادامه این جلسه محسن هاشمی اقدام به ترک صحن علنی شورای شهر تهران کرد که چند عضو از خروج آن می‌خواستند ممانعت کنند ولی در نهایت هاشمی از این جلسه خارج شد و در ادامه چند عضو دیگر نیز از جمله احمد میرلوحی، حسن رسولی و آرش حسینی‌میلانی از صحن شورا خارج شدند.

نظر بینندگان
!
!
!