چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
آغاز فعالیت سامانه آنلاین ارسال بین شهری مرسولات پستی
۱۴:۱۸ | ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
اجاره خودرو
از سوی یک استارت آپ ایرانی انجام شد:

آغاز فعالیت سامانه آنلاین ارسال بین شهری مرسولات پستی

پرشین خودرو: اولین سامانه آنلاین ارسال بین شهری مرسولات پستی توسط یک استارت آپ ایرانی آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، محمد گلوی مدیرعامل سامانه آنلاین ارسال بین شهری مرسولات پستی، در خصوص این استارت آپ ایرانی گفت: یارباکس، ماموریت ارسال، دریافت و تحویل مرسوله های پستی را انجام می دهد و در آغاز کار با تمرکز بر روی 77 شهر بارخیز ایران از مبدا تهران فعالیت ها آغاز و تا سال آینده تعداد شهرها به بیش از دو برابر افزایش خواهد یافت.

وی اظهار داشت: رهبری بازار حمل و نقل خرده بار و تاثیرگذاری در حوزه حمل ونقل با افزایش مدیریت زمان، هزینه و کیفیت زندگی مردم و حرکت به سمت هوشمندسازی شهرها از رویکرد های اصلی یارباکس بوده و در تلاش هستیم تا خدمات جابجایی کالا را از روش سنتی و کند و به رویکردهای مدرن و سریع تغییر دهیم.

 

یارباکس


گلوی ادامه داد: در حال حاضر شرکت یارباکس 100 پرسنل دارد که به شکل مستقیم کار می کنند و بنا داریم 200 نفر را در حمل ونقل درون شهری به کار گیریم و بتوانیم در سه سال آینده 20 هزار اشتغال ایجاد کنیم.

وی با بیان اینکه بسته بندی مرسولات با دقت بسیار بالا و با کیفیت منحصر به فرد توسط واحد عملیات صورت می گیرد، خاطر نشان کرد: در این اپلیکیشن امکان رزرو برای کاربران فراهم خواهد بود و آنها می توانند هزینه خدمات حمل و نقل را به سه روش پرداخت در مبداء، پرداخت در مقصد و یا به صورت آنلاین پرداخت کنند.


رویکردهای علمی جایگزین روش های سنتی می شود


همچنین منصور مرتضوی رئیس هیات مدیره یارباکس، با بیان اینکه در حال حاضر شرکت پست جمهوری اسلامی ایران بزرگترین مجری نقل و انتقالات مرسولات محسوب می شود، متذکر شد: همچنان چالش های متعددی برای بهبود کیفیت خدمات این بخش وجود دارد که می توان با رویکردهای نوین و علمی و البته با حضور بخش خصوصی و سرمایه گذاری خارجی آن را برطرف کرد.

به گفته وی، با رویکردهای نوین، کاربران در هر زمان که بخواهند می توانند سفارش خود را آنلاین ثبت کنند و در این حالت کاربران از درب منزل یا محل کار خود مرسولات را در سریع ترین زمان ممکن و با هزینه ای بسیار کمتر به شهرهای مختلف ارسال خواهند کرد.

مرتضوی متذکر شد: یکی از اهداف یارباکس استفاده از موتورهای برقی در داخل شهرهاست زیرا در بخش سوخت و بحث کاهش هوای آلوده تاثیر گذار می باشد بطوریکه ظرف دو سال آینده حداقل دو هزار دستگاه موتورسیکلت برقی وارد شبکه دریافت و ارسال ما می شود.

علاقمندان به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این اپلیکیشن می توانند به نشانی اینترنتی www.yarbox.co مراجعه کنند.

نظر بینندگان
!
!
!