چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
هشدار پلیس درباره بارش برف و احتمال یخ‌زدگی جاده‌ها
۱۱:۵۵ | ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
اجاره خودرو

هشدار پلیس درباره بارش برف و احتمال یخ‌زدگی جاده‌ها

پرشین خودرو: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور گفت: با توجه به پیش‌بینی‌های صورت گرفته برای امشب و فردا در بیش از ۱۰ استان کشور شاهد بارش برف و احتمالاً یخ‌زدگی خواهیم بود.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از تسنیم، سرهنگ نادر رحمانی  درباره آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور اظهار کرد: اکنون در محور اراک ـ بروجرد در استان مرکزی شاهد بارش برف هستیم.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور با اشاره به مه‌گرفتگی همراه با کاهش دید در اغلب محورهای شمال استان فارس و محور خوی ـ سلماس در آذربایجان غربی متذکر شد: با توجه به پیش‌بینی‌های انجام شده برای امشب و مخصوصاً فردا، محورهای مواصلاتی در ارتفاعات بیش از 10 استان کشور مانند استانهای البرز، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال بختیاری، لرستان، همدان، کرمانشاه، آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل، البرز، قزوین، تهران، کردستان، و زنجان شاهد برف و احتمالاً یخ‌زدگی خواهد بود.

 

 

وی یادآور شد: رانندگانی که امشب و فردا قصد سفر دارند حتماً دقت لازم را انجام داده و نسبت به تجهیز خودرو، همراه داشتن زنجیرچرخ و اطمینان از پر بودن باک بنزین اقدام کنند.

رحمانی تصریح کرد: احتملاً در روز جمعه نیز محورهای مواصلاتی خراسان شمالی، رضوی و گلستان برف‌گیر شود.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور با اشاره به ترافیک سنگین در آزادراه قزوین ـ کرج محدوده استاندارد تا پل فردیس و آزادراه کرج ـ تهران محدوده‌های پل کلاک و گرمدره گفت: ترافیک در جاده مخصوص کرج ـ تهران،‌ شهریار ـ تهران و پاکدشت ـ تهران نیمه‌سنگین و در آزادراه قم ـ تهران در هر دو مسیر آزادراهی و جاده قدیم، پرحجم است.

نظر بینندگان
!
!
!