چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸
پرشین خودرو
وزیر بهداشت استعفا داده است
۱۲:۳۶ | ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
persiakhodro2
رئیس دفتر رئیس جمهور خبرداد:

وزیر بهداشت استعفا داده است

پرشین خودرو: رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: وزیر بهداشت استعفا خود را تقدیم رئیس جمهور کرده است اما رئیس جمهور تا کنون مقاومت کرده و استعفای وی را نپدیرفته است.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از مهر، محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور امروز(چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران با بیان اینکه قاضی زاده هاشمی اختلاف نظرهایی را با دولت درباره بودجه وزارت بهداشت دارد، گفت: وی استعفا خود را تقدیم رئیس جمهور کرده است اما رئیس جمهور از آنجایی که قاضی زاده هاشمی را وزیری لایق می داند تاکنون مقاومت کرده و استعفای وی را نپدیرفته است.

وی افزود: ما قاضی زاده را سرمایه دولت می دانیم.

رئیس دفتر رئیس جمهور،به جدیت و فداکاری وزیر بهداشت در اجرای طرح تحول سلامت پرداخت و خاطرنشان کرد: طبیعی است اداره وزارت بهداشت و اجرای طرح تحول سلامت نیازمند بودجه قابل توجهی است.

واعظی با بیان اینکه اختلافی در مورد بودجه سلامت پیش آمده است،گفت: البته تلاش رئیس جمهور حفظ وزیر بهداشت است.

وی در رابطه با تلاش تیم دستگاه دیپلماسی در اروپا، تاکید کرد: فشار آمریکا بر اروپا بسیار زیاد است؛ SPV قول اروپاست و باید عمل کنند البته به حمایت اروپا نیاز داریم.

رئیس دفتر رئیس جمهور همچنین از مقام معظم رهبری برای تعیین تکلیف رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام تشکر کرد و گفت: حضور آیت الله آملی لاریجانی در مجمع تشخیص مصلحت نظام میتواند به دولت کمک کند.

نظر بینندگان
!
!
!