سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۵۶ | ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
 توسعه بندر آبادان و تکمیل لایروبی سواحل ایرانی اروند
۱۲:۵۶ | ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
اجاره خودرو
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی مطرح کرد:

توسعه بندر آبادان و تکمیل لایروبی سواحل ایرانی اروند

پرشین خودرو: مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: تکمیل لایروبی طول سواحل ایرانی اروند ضرورت دارد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از میزان، محمد راستاد، ضمن تاکید همکاری سازمان بنادر و دریانوردی در تکمیل لایروبی طول سواحل ایرانی اروند، افزود: تلاش‌های مستمر برای لایروبی اروند نباید متوقف شود.

وی همچنین پیگیری توسعه محدود بندر آبادان و تمهید ساز و کار‌هایی برای خروج کالا از این بندر به نحوی که ترافیک شهری آبادان مختل نشود، تاکید کرد.

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی ضمن بازدید از بخش‌های مختلف بندر آبادان و استماع گزارش مدیر بنادر و دریانوردی آبادان از فعالیت‌های جاری و آخرین وضعیت این بندر در حوزه عملیاتی مطلع شد.

مشکلات عملیاتی، روند خروج و میزان ماندگاری کالا در بندر آبادان از جمله موضوعاتی بود، طی این بازدید بررسی شد.

همچنین طی این بازدید عامرکعبی؛ نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی طی مذاکراتی با مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی ضمن تاکید بر تسریع در لایروبی اروند و توسعه فضای بندر آبادان، رونق کسب و کار و معیشت مردم منطقه در پی استقبال از زمینه‌های مناسب سرمایه گذاری را از نتایج تشریک مساعی سازمان بنادر و دریانوردی عنوان کرد.

 

بنادر

 


حل مشکلات فعالان بندر چویبده

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی و هیات همراه در ادامه بازدید از بنادر خوزستان، به بندر چویبده از بنادر کوچک و محلی در انتهای رود بهمن شیر رفتند و از بخش‌های مختلف آن از جمله اسکله، محوطه‌ها و انبار دیدن کردند.

گفت‌وگو با لنج داران و بررسی مشکلات مبتلا به آنان در خصوص تامین سوخت شناور‌ها و برخی نواقص و کمبود‌ها در مسیر تردد آن‌ها به بندر چویبده و حین پهلوگیری و عملیات بندری از جمله محور‌ها بود.

وی طی این بازدید ضمن تاکید بر رفع مشکلات در حوزه خدمات بندری از جمله تسریع در اتمام علائم دریایی، روشنایی محوطه و اسکله ها، بر مساعدت ارگان‌های ذیربط برای حل مشکل سوخت شناور‌ها و رونق فعالیت‌های تجاری تاکید کرد.

راستاد و هیات همراه در ادامه بازدید از بنادر کوچک استان خوزستان، وارد بندر اروندکنار در حاشیه اروند رود از توابع شهرستان آبادان شدند و از بخش‌های مختلف این بندر کوچک محلی که با سرمایه گذاری سازمان بنادر و دریانوردی به منظور کمک به رونق کسب و کار و تجارت محلی توسعه و بهسازی بازدید کردند.

وی طی این بازدید ضمن گفتگو با نمایندگان لنج داران و فعالین تجاری در این بندر از مسائل و مشکلات آنان مطلع شدند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!