سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
 نگرانی پلیس از افزایش تصادفات رانندگی در نزدیکی شهرها
۱۳:۰۵ | ۱۳۹۷/۱۰/۱۴
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

نگرانی پلیس از افزایش تصادفات رانندگی در نزدیکی شهرها

پرشین خودرو: فرمانده پلیس راه کشور از افزایش آمار حوادث رانندگی در محدوده 30 کیلومتری شهرها ابراز نگرانی کرد.

به گزارش پرشین خودرو، سردار محمدحسین حمیدی درباره نقاط حادثه خیز در جاده های کشور، گفت: کاهش نقاط حادثه خیز در جاده ها زیاد محسوس نبوده و آن چیزی که ما توقع داریم نیست، چرا که منابع مالی کافی برای اصلاح محل های حادثه خیز تزریق نشده است.

وی همچنین از افزایش حوادث رانندگی در محدوده‌های 30 کیلومتری شهرها خبر داد و گفت: در گذشته این آمار حدود 60 درصد که خودش آمار بسیار بالایی است، اما متاسفانه مدتی بعد به حدود 65 درصد رسید و در حال حاضر نیز به 68 درصد رسیده که این افزایش برای ما نگران کننده است.

فرمانده پلیس راه کشور با بیان اینکه این افزایش هیچ توجیهی ندارد، گفت: این مساله نشان می دهد که دراین محدوده‌ها دچار مشکلات مدیریتی و زیرساختی هستیم. محدوده هایی که شهرداری‌ها در آنجا خدمات نمی دهند اما مجوز صادر می کنند یا اینکه محدوده هایی که حوزه جاده است، اما چون جاده به انتها رسیده و خدماتش کمتر شده است.

حمیدی با بیان اینکه در عین حال در این محدوده ها بار و مسافر و تردد موتورسیکلت بیشتر است، اظهارکرد: بررسی کردیم و در حال استخراج کردن آمار نهایی هستیم تا ببینیم چند درصد نقاط حادثه خیز در این مناطق واقع شده است.

برچسب ها:
تصادفاتپلیس
نظر بینندگان
!
!
!