پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۵۳ | ۱۳۹۷/۱۰/۱۵
بررسی سهمیه طرح ترافیک خبرنگاران در سال 98
۱۳:۵۳ | ۱۳۹۷/۱۰/۱۵
اجاره خودرو

بررسی سهمیه طرح ترافیک خبرنگاران در سال 98

پرشین خودرو: رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران از تشکیل جلسه ای با حضور نمایندگان رسانه‌ها، مشاور معاونت حمل و نقل و نماینده اصناف فعال در حوزه رسانه با موضوع طرح ترافیک خبرنگاران برای سال 98 خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از مهر، محمدجواد حق شناس  با بیان اینکه هفته گذشته جلسه ای با حضور نمایندگان حوزه های مختلف رسانه از جمله روزنامه ها، نشریات، سایت ها، خبرگزاری ها، وزارت ارشاد، حوزه های صنفی فعال در حوزه مطبوعات، عکاسان و غیره برگزار شد، گفت: در این جلسه، اعضاء نظراتشان را در خصوص طرح ترافیک خبرنگاران بیان کردند اما به جمع بندی نهایی نرسیدیم و قرار بر این شد جلسه ای دیگر با این موضوع تکرار شود.

حق شناس با بیان اینکه قرار بر این شد نقد های موجود در این حوزه جمع آوری شود، اظهار داشت: نقدهای اعلام شده از سوی نمایندگان رسانه ها، بررسی و در صورت امکان در آئین نامه موجود اعمال می شود.

 

طرح ترافیک

 


وی در پاسخ به این پرسش که این بررسی ها در جهت حذف طرح ترافیک خبرنگاری است یا رفاه بیشتر آنها، خاطرنشان کرد: ما بدون پیش داوری این موضوع را در کمیسیون بررسی کردیم. براساس قانون ۳ درصد از مجوزهای ورود به طرح ترافیک در اختیار گروه های خاص قرار دارد که خبرنگاران بیشترین سهم را از این سهمیه گرفتند. فعالیت ما در جهت حمایت از این قشر است و در گذشته نیز رویکردمان رویکرد حمایتی بوده است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!