شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۴۵ | ۱۳۹۷/۱۰/۱۶
«دنا پلاس» و «پژو207» با سقف پانوراما وارد بازار می شود +جزئیات
۱۰:۴۵ | ۱۳۹۷/۱۰/۱۶
اجاره خودرو
معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو:

«دنا پلاس» و «پژو207» با سقف پانوراما وارد بازار می شود +جزئیات

پرشین خودرو: معاون مدیرعامل در بازاریابی وفروش ایران خودرو از تولید و عرضه محصولات 207 و دناپلاس با سقف پانوراما در آینده‌ای نزدیك خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، نشست هم اندیشی تعدادی از صاحب امتیازان نمایندگی های ایران خودرو از استان‌های آذربایجان غربی و شرقی با هدف بررسی محدودیت‌ها و شرایط حاكم بربازار خودرو و ارائه راهكارهای جدید، در سالن کنفرانس معاونت بازاریابی و فروش ایران خودرو برگزار شد.

مصطفی خان کرمی معاون مدیر عامل در بازاریابی و فروش ایران خودرو در این نشست در زمینه وضعیت حاکم بر بازار صنعت خودرو در روزهای اخیر اظهار داشت: با توجه به شرایط خاص حاکم بر اقتصاد کشور و به تبع آن صنعت خودرو، شرکت ایران خودرو همواره با هدف کاهش التهاب در بازار و تنظیم شرایط بازار به منظور تامین نیاز مشتریان گام برداشته است.

وی افزود: این شرکت با تدابیر خردمندانه و برنامه‌ریزی‌های مدون از سوی مدیریت ارشد می‌تواند بر این شرایط خاص اقتصادی و وضعیت حاکم بر بازار فائق آید.

 معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو با اشاره به شرایط حاکم بر بازار خودروی كشور گفت: این موضوع می تواند بستر تاخیر در تامین قطعات خودرو و به تبع آن کاهش تحقق برنامه تولید را فراهم کند.

خان کرمی در خصوص تاخیر در تحویل خودروهای ثبت نام شده گفت: در شرایط فعلی شرکت ایران خودرو تلاش می‌کند تا با تامین منابع مالی نسبت به تكمیل خودروهای دارای كسری را فرآهم آورده و با رساندن تولید به شرایط ثابت و یکنواخت، تحویل خودرو به مشتریان را با سرعت بالاتری انجام دهد و میزان تاخیر در تعهدات را به طور قابل توجهی کاهش دهد.

وی با اشاره به این موضوع که شما نمایندگی های ایران خودرو به عنوان شركای تجاری موظف هستید علاوه بر اطلاع‌رسانی مناسب درخصوص مشكلات موجود، از فشارهای روانی مشتریان كاسته و آنها را از وضعیت حاکم بر بازار خودرو آگاه سازید.

وی افزود پیرو هماهنگی‌های انجام شده باسازمان ها و نهادهای ذیربط،‌ به محض اطلاع از قیمت جدید سایر خودروهای باقی مانده، اطلاع رسانی دراین خصوص انجام خواهد شد و ایران خودرو مانند همیشه تابع ضوابط و مقررات اعلامی ازسوی ارگان های ذیربط خواهد بود.

خان‌كرمی تصریح كرد: درحال حاضر جهت حذف دلالان و واسطه گران در بازارخودرو،‌ مكانیزم‌های كنترلی در فرآیند فروش به نحوی پیاده سازی شده كه خودروها صرفا به دست مشتریان نهایی رسیده كه این امر باعث جلوگیری ازافزایش بی رویه قیمت در بازار می شود،همچنین در آینده‌ای نزدیك از یك محصول جدید رونمایی خواهد شد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!