سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۰۷ | ۱۳۹۷/۱۰/۱۶
«فوتبالی شو» ی مدیران خودرو آغاز شد! + جزئیات
۱۲:۰۷ | ۱۳۹۷/۱۰/۱۶
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

«فوتبالی شو» ی مدیران خودرو آغاز شد! + جزئیات

پرشین خودرو: باز هم فوتبال و باز هم مسابقاتی سراسر هیجان؛ هفدهمین دور مسابقات جام ملت‌های آسیا در حالی از دیروز آغاز شد که تیم ملی فوتبال کشورمان نیز در این مسابقات حضور خواهد داشت و در دور مقدماتی به مصاف سه تیم آسیایی خواهد رفت.

به گزارش پرشین خودرو، شرکت مدیران خودرو در نظر دارد این بار نیز با برگزاری یک مسابقه پیش بینی، سهم کوچکی در شادی و هیجان این مسابقات و تیم ملی کشورمان داشته باشد.

بر این اساس مسابقه آنلاین "فوتبالی شو" با شرایط مشخصی که در وبسایت این شرکت اعلام شده است از امروز یکشنبه 16 دی ماه آغاز خواهد شد.

هر یک از هموطنان عزیز می‌توانند در این مسابقه پیش‌بینی هیجان انگیز شرکت کنند. شرکت مدیران خودرو اعلام کرده است در پایان برای کسانی که پیش‌بینی‌های درستی داشته باشند به قید قرعه جوایزی به رسم یادبود اهدا خواهد شد.

پیش از این نیز شرکت مدیران خودرو مسابقات مختلفی را در ارتباط با حوزه ورزش برگزار کرده بود.

 هیجان با جام جهانی 2018 روسیه آخرین تجربه این کمپین موفق است که طی آن تعدادی از خریداران خوش شانس محصولات برند MVM موفق به سفر روسیه شده بودند.

در شرایطی که بیشتر شرکت‌ها در این شرایط کلیه فعالیت‌های مشتری محور خود را متوقف کرده اند شرکت مدیران خودرو می‌کوشد با اجرای کمپین‌های مختلف ارتباط خود را با مشتریان حفظ کند.

علاقه‌مندان برای شرکت در این مسابقه می‌توانند به وبسایت شرکت مدیران خودرو به آدرس www.mvmco.ir مراجعه نمایند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!