سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
رونمایی از یخچال لباسها
۰۳:۲۹ | ۱۳۹۷/۱۰/۱۷
اجاره خودرو

رونمایی از یخچال لباسها

پرشین خودرو: یک تولید کننده لوازم الکترونیکی از دستگاهی رونمایی می کند که هر گونه جرم و باکتری را از لباس ها دور و آنها را اتو کشیده نگه می دارد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل ازایسنا، شرکت ال جی قصد دارد در نمایشگاه CES۲۰۱۹ میلادی از دستگاه جدید خود به نام LG Styler رونمایی کند.

این دستگاه برای پاکیزه و صاف نگه داشتن لباس ها ساخته شده و ویژگی های هوشمند متعددی دارد که با خانه کاربر یکپارچه می شود.
 

یخچال لباسالبته نمی توان کل لباس ها را در LG Styler قرار داد بلکه این دستگاه مهمترین لباس های فرد را تازه و تمیز نگه می دارد. LG Styler ظرفیت ۴ لباس از جمله یک شلوار را دارد که در آن قرار می گیرد. هنگامیکه لباس ها درون LG Styler قرار گیرند، کاربر می تواند در آن را ببندد و مطمئن باشد که تا استفاده بعدی لباس های او نو و پاکیزه باقی می مانند.

در LG Styler از فناوری True Stream این شرکت استفاده می شود که ۹۹.۹ درصد جرم، باکتری و گرد وغبار لباس ها را از بین می برد. همچنین این دستگاه برای کاربران مبتلا به آسم و آلرژی بی خطر است و گواهینامه بنیاد آسم و آلرژی آمریکا را دریافت کرده است.

یخچال
 

همچنین در داخل دستگاه یک چرخه خشک کن لباس های فرد را عاری از هر گونه رطوبت نگه می دارد و یک پمپ با بازیافت گرما و رطوبت هوای داخل LG Styler از مصرف انرژی می کاهد. این پمپ گرمایشی سبب می شود لباس ها بی نیاز از اتو باشند.

در کنار آن LG Styler مجهز به یک آینه رنگی است که با دستیار گوگل و فناوری LG ThinQ متصل است و می تواند علاوه بر فراهم کردن تجربه آزمایش لباس با کمک واقعیت مجازی برای کاربر، به او پیشنهاداتی درباره نحوه پوشش بدهد.هنوز اطلاعاتی درباره قیمت یا عرضه این دستگاه در بازار ارائه نشده است.

نظر بینندگان
!
!
!