یكشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۵۳ | ۱۳۹۷/۱۰/۱۶
لیست اسامی اعضای هیات مدیره گروه ایران خودرو لایه بندی ندارد
۱۶:۵۳ | ۱۳۹۷/۱۰/۱۶
اجاره خودرو
/اختصاصی/مدیر ارتباطات گروه صنعتی ایران خودرو:

لیست اسامی اعضای هیات مدیره گروه ایران خودرو لایه بندی ندارد

پرشین خودرو: مدیر ارتباطات و امور بین الملل گروه صنعتی ایران خودرو گفت که لیست اسامی اعضای هیات مدیره این گروه صنعتی بصورت شفاف اعلام شده است.

مرتضی آقایی، در گفت وگو با خبرنگار پرشین خودرو، با بیان این مطلب در خصوص مصاحبه امروز سخنگوی كمیسیون اصل 90 مبنی بر هشدار نسبت به حضور افراد ذی نفوذ در هیات مدیره یك شركت خودروسازی،‌ اظهار داشت: لیست اسامی هیات مدیره این گروه صنعتی در آذرماه امسال اعلام و ضمنا این لیست اطلاع رسانی عمومی هم شد.

وی در پاسخ به این سئوال که گفته می شود لیست اعلامی افراد لایه های اول هیات مدیره های گروه صنعتی ایران خودرو را در برگرفته است، تصریح کرد: در اعلام این لیست هیچ گونه ملاحظه و لایه بندی انجام نشده و یک لیست شفاف و كامل از 212 نفر اعضای هیات گروه صنعتی ایران خودرو بوده است.

مدیر ارتباطات گروه صنعتی ایران خودرو با تاکید بر یکی از سیاست های اصلی این گروه صنعتی که شفافیت فعالیت های اقتصادی است، اضافه کرد که اعلام لیست اعضای هیات مدیره در همین راستا اتفاق افتاده است.

آقایی در پایان از آمادگی این گروه صنعتی برای پاسخ گویی صحیح و شفاف به نهادهای نظارتی و مسولان ذیربط خبر داد و خاطرنشان کرد: ایران خودرو همواره آماده برداشتن گام های موثر در جلب اعتماد عمومی به خدمتگزاران در بخش صنعت کشور خواهد بود.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!