دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
 فوتبال ایران ـ یمن از کدام شبکه پخش می‌شود؟
۱۱:۴۱ | ۱۳۹۷/۱۰/۱۷
اجاره خودرو

فوتبال ایران ـ یمن از کدام شبکه پخش می‌شود؟

پرشین خودرو: اولین بازی تیم ملی فوتبال کشورمان در جام بازی‌های آسیایی ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه از شبکه‌ سه سیما و رادیو ورزش پخش می‌شود.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از روابط عمومی صداوسیما، شبکه سه سیما با برنامه «جام ۲۰۱۹» که از هفته گذشته هر شب روی آنتن رفته است، از ساعت ۱۸:۳۰ با مخاطبان همراه می‌شود. مسابقه امشب میان تیم ملی کشورمان با تیم ملی یمن ساعت ۱۹:۳۰ برگزار خواهد شد. اجرای این برنامه بر عهده محمدحسین میثاقی است.

محمدرضا احمدی نیز به طور مستقیم از ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی مسابقه را گزارش می‌کند. امیر حاج رضایی در استودیوی برنامه کارشناسی بازی را عهده‌دار شده است.

شبکه رادیویی ورزش نیز مطابق معمول این مسابقه را به طور زنده پوشش می‌دهد. گزارشگر این مسابقه علی اکبر ارمنده و کارشناس آن حسین صالح است. مسعود نجات نیز تهیه این برنامه را برعهده دارد.

رادیو تهران نیز در برنامه «تهران ورزشی» از ساعت ۱۹ تا ۲۲ با دعوت از بازیکنان قدیمی و جدید تیم ملی کشورمان در زمان بازی با مخاطبانش همراهی می‌کند.

این ویژه برنامه با برپایی یک دورهمی با حضور چهره‌های تیم ملی به استقبال جام ملت‌های آسیا می‌رود و خاطره مسابقات پیشین تیم ملی را مرور می‌کند.

نظر بینندگان
!
!
!