سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۴۵ | ۱۳۹۷/۱۰/۱۷
زمان فروش پژو 207 و دنا پلاس با سقف پانورامیک مشخص شد
۱۴:۴۵ | ۱۳۹۷/۱۰/۱۷
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

زمان فروش پژو 207 و دنا پلاس با سقف پانورامیک مشخص شد

پرشین خودرو: مدیر عامل ایران خودرو در حاشیه بازدید از سومین نمایشگاه خودرو تهران با اشاره به تولید خودروهای 207 و دنا پلاس با سقف شیشه ای از فروش این خودروها تاپایان سال جاری خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، هاشم یكه زارع با حضور در جمع خبرنگاران گفت: پیش فروش این دو خودروی جدید ایران خودرو تا پایان سال انجام می شود و زمان تحویل نیز سال 98 خواهد بود.

وی در مورد قیمت این محصولات افزود: این خودروها امسال پیش فروش می شوند و قیمت قطعی خودرو هم زمان با دعوتنامه و زمان تحویل مشخص خواهد شد.

وی با اشاره به داخلی سازی پژو ٣٠١ در ایران گفت: بعد از خروج پژو از ایران با تهمیداتی كه داشتیم به سمتی رفتیم كه داخلی سازی پژو ٣٠١ را انجام دهیم و لذا این كار انجام شده و محصولات داخلی سازی شده روانه بازار خواهد شد.

 مدیر عامل ایران خودرو همچنین در پاسخ به پرسشی در زمینه زمان جدید فروش خودرو از سوی این شركت تصریح کرد: تا دو هفته آینده پیش فروش جدید محصولات این شركت آغاز می شود.

وی در مورد شكایات خریداران خودرو از عدم تحویل نیز خاطرنشان کرد: مشكلات قطعه باعث كاهش تولید خودرو شده و زمان تحویل را نیز افزایش داده است اما مشتریان مطمئن باشند تمامی خودروهای پیش فروش شده با كمی تاخیر تحویل مشتریان می شود.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!