چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۱۱:۲۰ | ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
خشنودی مربی تیم‌ملی از مصدوم نشدن ملی‌پوشان
۱۱:۲۰ | ۱۳۹۷/۱۰/۱۸

خشنودی مربی تیم‌ملی از مصدوم نشدن ملی‌پوشان

پرشین خودرو: مربی تیم‌ملی از مصدوم نشدن ملی‌پوشان در بازی مقابل یمن ابراز خشنودی کرد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از ایسنا، اوسیانو کروز، مربی تیم‌ملی فوتبال در نخستین تمرین ملی‌پوشان پس از پیروزی پرگل مقابل یمن اظهار کرد: در درجه اول خوشحالیم که پس از بازی دیشب مصدوم نداریم. به همین دلیل بازیکنان را به دو گروه تقسیم کردیم. یک گروه از بازیکنان در حال ریکاوری و باقی در حال ادامه تمرینات هستند. پیروزی در بازی نخست با نتیجه ۵ بر صفر نتیجه خوبی برای ماست اما مهمترین مساله این است که تمرکزمان را برای بازی بعدی مقابل ویتنام حفظ کنیم و آماده آن دیدار باشیم.

او در پاسخ به این سوال که آیا بازیکنان پس از پیروزی مقابل یمن مغرور نمی‌شوند؟ گفت: البته که این طور نیست. ما با بازیکنان در سال قبل هم کار کردیم و آن‌ها را می‌شناسیم. ما می‌دانیم که بازی بعدی مقابل ویتنام خیلی مهم است و این تیم توانسته در سوزوکی کاپ قهرمان شود. ما بازی با یمن را فراموش کردیم و تمرکزمان را برای ویتنام گذاشتیم و به راهمان ادامه می‌دهیم.

 

تیم ملی

 


مربی تیم‌ملی درباره نظر رسانه‌های خارجی که پس از پیروزی پرگل تیم‌ملی مقابل یمن، ایران را شانس نخست قهرمانی در جام ملت‌ها می‌دانند، توضیح داد: فکر می‌کنم خیلی زود است که راجع‌ به قهرمانی صحبت کنیم. شما نمی‌توانید ساخت یک خانه را از سقف آغاز کنید و باید ستون‌های آن را ابتدا پایه ریزی کنید. ستون‌های خانه ما، بازی‌های گروهی است. ما الان به بازی ویتنام و پس از آن به بازی عراق فکر می‌کنیم و تلاش می‌کنیم خانه‌ای محکم در مرحله گروهی برای مردم ایران بنا کنیم.

اوسیانو در ادامه درباره ضعف بازیکنان در دادن پاس‌های نهایی به یکدیگر توضیح داد: من این سوال شما را با یک لبخند جواب می‌دهم. ما ۵ بر صفر یمن را شکست دادیم و فکر کنید اگر در دادن پاس‌های نهایی دقیق‌تر بودیم چه نتیجه‌ای رقم می‌خورد؟ البته می‌دانیم که نقاط ضعفی داریم و در هیچ بازی نمی‌توانیم مطلقا خوب باشیم و امروز روی نقاطی که باید بهتر باشیم، کار می‌کنیم. تلاش ما ادامه پیدا خواهد کرد تا بهتر شویم.

او درباره استفاده تیم‌ملی از ضربات ایستگاهی و محک نخوردن خط دفاع و دروازه‌ تیم‌ملی مقابل یمن اظهار کرد: همانند همه تیم‌های ملی دیگر، ضربات ایستگاهی برای ما مهم است و روی آن کار کردیم. همچنین ما برای تمام شرایط آماده هستیم. می‌دانیم که نوع بازی‌مان نسبت به جام جهانی فرق دارد ولی آماده همه نوع بازی هستیم.

نظر بینندگان
!
!
!