یكشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۲:۰۸ | ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
استفاده از اپلیکیشن ایساکو، رایگان است
۱۲:۰۸ | ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
اجاره خودرو
مدیرعامل شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو:

استفاده از اپلیکیشن ایساکو، رایگان است

پرشین خودرو: مدیرعامل شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو گفت: تمام قابلیت‌های اپلیکیشن ایساکو رایگان بوده و خدمات دریافتی از آن پشتوانه و ضمانت شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو (ایساکو) را دارا است.

به گزارش پرشین خودرو، سیدرضا حسینی، با بیان این مطلب در خصوص درگاه نوین ارتباط مشتریان ایران خودرو اظهار داشت: اپلیکیشن ایساکو در راستای خدمت‌رسانی بهتر و سهولت در ارائه خدمات به مشتریان به صورت شبانه‌روزی در دسترس مشتریان قرار گرفته است.

وی که در حاشیه سومین نمایشگاه خودرو تهران سخن می گفت، تصریح کرد: نسخه جدید این اپلیکیشن با امکاناتی همچون دریافت نوبت پذیرش نمایندگی، کنترل اصل بودن قطعات خریداری شده توسط مشتری، درخواست اتوکلیک برای تعویض روغن، فیلترها و... در محل موردنظر مشتری، درخواست امداد فوری شامل امدادرسانی به خودرو متوقف، حمل خودرو معیوب به محل نمایندگی‌ها، مشاوره برای رفع ایراد از راه دور، امکان مشاهده اطلاعات خودرو و سوابق تعمیراتی، مشاهده قیمت قطعات و دستمزد خدمات قابل ارائه در شبکه خدمات پس از فروش از گزینه‌های اخیرا در دسترس مشتریان قرار گرفته است.

همچنین محمد حسن‌پور مدیر طراحی و توسعه سیستم‌های ایساکو ضمن اشاره به نصب 300 هزار نسخه از اپلیکیشن ایساکو از ابتدای کار تا کنون توسط علاقمندان گفت: ویرایش جدید این اپ در مدت زمان کوتاهی پس از ارائه، چندین بار به عنوان اپ برگزیده در بازارهای اندروید و iOS معرفی شد.

 وی در ادامه با توصیه به هموطنان برای نصب اپلیکیشن ایساکو و بهره‌مندی از امکانات غیرحضوری خودرویی و مزایای ویژه آن، از برنامه‌ریزی برای توسعه نصب و بهره‌برداری طی ماه‌های آتی خبر داد.

شهرام صالحی مدیرعامل امدادخودروایران نیز در تکمیل صحبت‌های مدیر عامل ایساکو ضمن معرفی اجمالی خدمات این شرکت، خدمت نوین «امدادپلاس» را همانند اغلب خدمات ارائه شده به صورت شبانه‌روزی عنوان کرد و افزود: این خدمت شامل تمامی خودروهای صفر و کارکرده در دوره وارانتی و گارانتی بوده که امدادگر قادر به تعویض خدماتی همچون تعویض رادیاتور، پمپ هیدرولیک، دینام، استارت، شیلنگ پایین رادیاتور و ده‌ها مورد دیگر در محل را دارا است.

وی در ادامه در خصوص زمان اجرای طرح «امدادپلاس» گفت: از اسفندماه گذشته «امدادپلاس» در برخی شهرها از جمله تهران و کرج و برخی شهرهای بزرگ کشور به صورت آزمایشی راه اندازی شد و 20 دستگاه تندر پیکاپ تجهیز و در اختیار امدادگران ویژه قرار گرفت. در حال حاضر این خدمت با میانگین زمان انتظار 45 دقیقه در حال انجام است که با توجه به گستردگی خدمات آن، قابل قبول به نظر می‌رسد.

براساس این گزارش، شركت خدمات پس از فروش ایران خودرو(ایساكو)، در سومین نمایشگاه بین المللی خودرو تهران با برگزاری تور مجازی از طریق عینک‌های واقعیت مجازی مشتریان خود را با خدمات نوین و قابل ارائه در نمایندگی‌ها بیش از پیش آشنا می كند.

گروه صنعتی ایران خودرو در سومین نمایشگاه بین‌المللی خودرو تهران واقع در شهرآفتاب تا روز جمعه 21 دی ماه از ساعت 10 تا 18 پذیرای علاقمندان به صنعت خودرو خواهد بود.

نظر بینندگان
ایمان مرعشی
vote
۰
vote
۱۳۹۸/۰۴/۲۳
متن و اسکرین شات های این مطلب بروز نیست، برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس http://bit.ly/isacoapp مراجعه کنید.
!
!
!