چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
اولویت تهران توسعه حمل و نقل عمومی است
۱۶:۲۹ | ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
اجاره خودرو

اولویت تهران توسعه حمل و نقل عمومی است

پرشین خودرو: شهردار سابق تهران تاکید کرد: نوسازی بافت فرسوده و توسعه حمل و نقل عمومی یکی از اولویت‌های اصلی شهرداری تهران است.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از فارس، محمدعلی افشانی پس از نشست شهرداران تهران پس از انقلاب در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در این جلسه با توجه به اینکه با پیروز حناچی شهردار تهران همکار بودیم نقطه نظرات را می‌دانست و بنده نیز اشاره کردم که مهم‌ترین معضل تهران بحث ترافیک و آلودگی هوا است.

وی بیان داشت: اولویت نخست هر شهردار پرداختن به حمل و نقل عمومی و توسعه مترو است و باید واگن‌های مورد نیاز نیز تامین شود.

افشانی خاطرنشان کرد: در دوره قبلی به توسعه فضای سبز توجه ویژه‌ای شد و کمربند شمالی تهران تکمیل شد.

وی گفت: یکی دیگر از مواردی که باید مورد توجه قرار بگیرد موضوع بافت فرسوده و تاب‌آوری خانه‌ها در مقابل زلزله است.

وی گفت: در محلات کمتر برخوردار تهران باید به این موضوع توجه شود و خانه‌هایی که در بافت فرسوده قرار دارند تخریب و نوسازی شوند تا هنگامی که زلزله‌ای بیش از 6 ریشتر اتفاق افتاد خانه‌ها مقاومت لازم را داشته باشند.

به گزارش فارس، نشست شهرداران تهران پس از انقلاب امروز به میزبانی پیروز حناچی شهردار تهران و با حضور شهردارانی از جمله محمد توسلی، سیدکمال‌الدین نیک روش، غلامحسین دلجو، محمدنبی حبیبی، سید مرتضی طباطبایی، مرتضی الویری، محمد علی نجفی، محمدعلی افشانی و پیروز حناچی برگزار شد. احمدی‌نژاد، قالیباف‌، کرباسچی و ملک‌مدنی نیز غایبان این نشست بودند.

نظر بینندگان
!
!
!