پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
از سفرهای غیر ضروری اجتناب کنید
۱۰:۵۹ | ۱۳۹۷/۱۰/۱۹
اجاره خودرو

از سفرهای غیر ضروری اجتناب کنید

پرشین خودرو: رئیس پلیس‌راه استان زنجان، از باز بودن همه محورهای مواصلاتی استان خبر داد و گفت: تردد بدون هیچ‌گونه مشکلی در همه جاده‌ها امکان‌پذیر است.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از ایسنا، سرهنگ عباس مظفری با اشاره به بارش برف در همه محورهای مواصلاتی استان، اظهارکرد: تردد در گردنه‌ها با زنجیرچرخ امکان‌پذیر است و معتقدیم در این شرایط جوی توجه به قوانین باعث ارتقای امنیت در جاده‌ها می‌شود.

وی تصریح کرد: کسی در صورتی که کسی قصد سفر در این شرایط جوی را دارد، حتما از سالم بودن خودروی خود مطمئن شده و لباس گرم و زنجیر چرخ به‌همراه داشته و قبل از سفر حتما از وضعیت جاده‌ها اطلاع یابد.

این مسئول تاکید کرد: پلیس با همه توان در جاده‌های استان حضور داشته و سعی در برقراری شرایط مطلوب جهت تردد دارد، اما از رانندگان نیز درخواست داریم همکاری لازم را با ماموران پلیس‌راه و عوامل راهداری داشته باشند.

رئیس پلیس‌راه استان زنجان با اشاره به کاهش دما و افزایش مه صبحگاهی، گفت: رانندگان از سبقت‌های غیرمجاز و سرعت بالا در حین رانندگی خودداری کنند.

وی تصریح کرد: خوشبختانه در روزهای گذشته علی‌رغم لغزندگی جاده‌ها رانندگان با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و نیز توجه به هشدارها شرایط را برای مسافرتی آرام در جاده‌های استان فراهم کردند که این موضوع قابل تقدیر است.

این مقام انتظامی با بیان اینکه استفاده از چراغ‌های مه‌شکن و رعایت فاصله طولی مانع بروز حوادث ناگوار می‌شود، ابراز کرد: بلافاصله پس از اعلام وضعیت هوا اطلاع‌رسانی پلیس آغاز می‌شود تا رانندگان با آگاهی از وضعیت هوا و جاده‌ها سفر خود را آغاز کرده و مشکلی در طول مسیر برای آنان به وجود نیاید.

نظر بینندگان
!
!
!