شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
پادرا پلاس، جایگزین نیسان آبی می شود
۱۵:۰۱ | ۱۳۹۷/۱۰/۱۹
اجاره خودرو
مدیرعامل شرکت زامیاد:

پادرا پلاس، جایگزین نیسان آبی می شود

پرشین خودرو: در حال حاضر تولید وانت پادرا بنزین سوز در زامیاد انجام می شود، اما پادرای جدید موسوم به «پادرا پلاس» در سه نمونه بنزینی، دوگانه سوز و دیزلی تولید خواهد شد که جایگزینی برای نیسان آبی خواهد بود.

به گزارش پرشین خودرو، محمد زارع پور مدیر عامل شرکت زامیاد، با اشاره به رونمایی از وانت پادرا پلاس در سومین نمایشگاه خودرو تهران گفت: نسل جدید پادرا تا سه ماهه نخست سال 98 وارد بازار خواهد شد.

به گفته وی، نیسان بخشی از استانداردهای مد نظر سازمان ملی استاندارد را پاس می کند، اما در صورتی که استانداردها اجازه تولید آن را ندهد از خط خارج خواهد شد.

زارع پور ادامه داد: شرکت زامیاد با سابقه 55 ساله، از زیرساخت های خوبی برای تولید خودروهای تجاری وانت، پیکاپ، کامیون و کشنده برخوردار است.

وی افزود: شرکت زامیاد در نمایشگاه امسال کامیون تراکر AD380 را که جدیدترین کامیون یورو 5 می باشد برای اولین بار به نمایش گذاشته است.

 مدیرعامل شرکت زامیاد ادامه داد: هم اکنون در حال مذاکره با شرکای تجاری زامیاد هستیم تا در صورت توافق بتوانیم این محصول را تولید و عرضه کنیم.

زارع پور همچنین از فعالیت دوباره این شرکت در حوزه اتوبوس و مینی بوس پس از گذشت 10 سال خبر داد و ابراز امیدواری کرد بتوانیم نمونه های آنها را تا پایان سال وارد کشور کرده و بتدریج عملیات تولید آنها را به انجام برسانیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در طرح نوسازی ناوگان فرسوده تجاری، سهم 10 درصدی برای زامیاد در نظر گرفته شده که شامل بیش از 20 هزار دستگاه طی مدت سه سال می شود و در حوزه های اتوبوس، مینی بوس، کامیون و کشنده خواهد بود.

نظر بینندگان
!
!
!