سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
رونمایی از آینه هوشمند مجهز به دستیار گوگل
۰۴:۰۹ | ۱۳۹۷/۱۰/۲۰
اجاره خودرو

رونمایی از آینه هوشمند مجهز به دستیار گوگل

پرشین خودرو: شرکت "Capstone" در نمایشگاه ۲۰۱۹ CES از یک آینه هوشمند که افراد را قادر به مکالمه با "دستیار گوگل"(Google Assistant) می‌سازد، رونمایی کرد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از ایسنا، این آینه صفحه لمسی "Capstone" نام دارد و کاربران را قادر می‌سازد تا برنامه‌های خود را از فروشگاه " گوگل پلی"(Google Play) دانلود کنند، در "یوتیوب"(YouTube) فیلم ببینند و از دستیار هوشمند گوگل هر سوالی که دارند را بپرسند. کاربران همچنین می‌توانند با تایپ کردن مستقیم در آینه، ایمیل‌ها و پیام‌های خود را نوشته و ارسال کنند.

کنترل صدا آینه مذکور می‌تواند شش صدای مختلف را شناسایی کند. کاربران همچنین می‌توانند توسط آینه مذکور به حساب کاربری خود در گوگل وارد و از آن خارج شوند. به گفته این شرکت، این روش با وجود امکاناتی که دارد، اطلاعات کاربر را خصوصی نگه می‌دارد.

این آینه برای عملکرد نیاز به اتصال به "Capstone Connected Control Hub" دارد. این hub یک دستگاه صفحه نمایش لمسی مانند یک تبلت است که همانند مرکز فرمان آینه عمل می‌کند.

افراد می‌توانند آینه هوشمند "Capstone" را به دیوار متصل کنند. این آینه در چندین اندازه در دسترس خواهد بود و اندازه‌های آن ۱۹ اینچ تا ۲۲ اینچ متغیر است و بنابر برنامه‌ریزی‌ها تا چند ماه آینده عرضه خواهد شد.

این شرکت هنوز قیمت این محصول را اعلام نکرده است.

نظر بینندگان
!
!
!