چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۹:۳۶ | ۱۳۹۷/۱۰/۲۰
مرسدس بنز در بازار آمریکا گوی رقابت را از «ب ام و» ربود
۱۹:۳۶ | ۱۳۹۷/۱۰/۲۰
اجاره خودرو
/اختصاصی/

مرسدس بنز در بازار آمریکا گوی رقابت را از «ب ام و» ربود

پرشین خودرو: کمپانی خودروسازی مرسدس بنز در بازار ایالات متحده آمریکا، به سختی گوی سبقت را از رقیب دیرینه خود یعنی ب ام و ربوده است.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، در طول سال 2018 میلادی، کمپانی خودروسازی مرسدس بنز موفق به فروش 315 هزار و 959 دستگاه خودروی مختلف در بازار ایالات متحده آمریکا شده است، این درحالیست که بعد از چندین سال عملکرد بهتر کمپانی خودروسازی BMW در بازار آمریکا، اینبار کمپانی خودروسازی مرسدس بنز موفق شده گوی سبقت را از رقیب دیرینه خود در بازار ایالات متحده آمریکا بدزدد.

طبق ادعای منابع خبری، کمپانی خودروسازی "بی ام و" در سال 2018 میلادی آمار فروش 311 هزار و 14 دستگاه از خود بجای گذاشته است، این درحالیست که شرکت خودروسازی مرسدس بنز با کاهش فروش 6.3 درصدی محصولات خود در بازار ایالات متحده آمریکا موفق به فروش 315 هزار و 959 دستگاه خودروی مختلف در بازار آمریکا شده تا در یک رقابت نزدیک موفق به فروش بیشتر محصولات خود در بازار آمریکا نسبت به شرکت خودروسازی "بی ام و" شود.

پس از دو شرکت خودروساز آلمانی، شرکت خودروسازی لکسوس در جایگاه سوم خواهد بود که به عنوان یکی دیگر از بزرگ ترین تولید کنندگان اتومبیل لوکس در بازارهای جهانی موفق به فروش 298 هزار و 310 دستگاه خودروی مختلف در بازار ایالات متحده آمریکا شده است که نسبت به سال گذشته میلادی با کاهش فروش 2.2 درصدی همراه بوده است.

 در جایگاه چهارم شرکت خودروسازی آئودی با آمار فروش 223 هزار و 323 دستگاه قرار گرفته در جایگاه پنجم نیز شرکت خودروسازی آکورا با آمار فروش 158 هزار و 934 دستگاه قرار گرفته است. کادیلاک هم ششمین خودروساز لوکس با آمار فروش 154 هزار و 702 دستگاه خواهد بود.

در مجموع بخش خودروهای لوکس بازار ایالات متحده آمریکا در سال2018 میلادی موفق به فروش 2 میلیون و 27 هزار و 312 دستگاه خودروی مختلف شده است که تنها 0.3 درصد نسبت به سال 2017 میلادی کاهش فروش تجربه کرده است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!