جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۱۶ | ۱۳۹۷/۱۰/۲۰
سایپا، افزایش تولید و پاسخ گویی به تعهدات قبلی را آغاز کرد
۱۲:۱۶ | ۱۳۹۷/۱۰/۲۰
اجاره خودرو
رئیس مركز مطالعات استراتژیك گروه سایپا:

سایپا، افزایش تولید و پاسخ گویی به تعهدات قبلی را آغاز کرد

پرشین خودرو: گروه خودرو سازی سایپا برنامه ریزی خود برای افزایش تولید و پاسخ گویی به تعهدات قبلی را آغاز كرده و پیش بینی می شود در صورتی كه روند فعلی حمایت وزارت صنعت از خودروسازان ادامه یابد، بتواند تا چند ماه آینده استراتژی پایداری بازار را پیاده سازی کند.

به گزارش پرشین خودرو، حسن قره ئی رئیس مركز مطالعات استراتژیك گروه سایپا، با اعلام این خبر گفت: با توجه به بسته پیشنهادی صنعت خودرو كه در آن موضوعات تامین نقدینگی و قیمت گذاری خودرو در حال نهایی شدن است امكان افزایش تولید و مدیریت بازار و قیمت در گروه سایپا میسر خواهد شد.

وی اظهار كرد: با توجه به توقف كاهش تولید خودرو در كشور و رسیدن به ثبات نسبی در این حوزه، گروه خودرو سازی سایپا برنامه ریزی خود را برای افزایش تولید و پاسخ گویی به تعهدات قبلی آغاز كرده و پیش بینی می كنیم در صورتی كه روند فعلی حمایت وزارت صنعت، معدن و تجارت از خودروسازان ادامه یابد، بتوانیم تا چند ماه آینده استراتژی پایداری بازار را پیاده سازی کنیم.

به گفته قره ئی، از آن جایی كه خودروسازان ملزم به پرداخت جریمه دیركرد تحویل خودرو به مشتریان هستند، گروه خودروسازی سایپا تلاش می كند هر چه سریعتر با افزایش تولید، تعهدات خود را پاسخ داده و زمینه مدیریت تقاضا را در بازار فراهم كند.

 

افزایش تولید سایپا


وی افزود: در صورتی كه تقاضا در بازار به دلیل حذف واسطه گری ناشی از منطقی شدن قیمت ها كاهش یابد، تب تقاضای موجود فروكش خواهد كرد و خودروسازان می توانند برای اتخاذ روش های متنوع فروش نظیر فروش شرایطی و اعتباری خودرو به مشتریان برنامه ریزی كنند.

رئیس مركز مطالعات استراتژیك گروه خودروسازی سایپا در پایان خاطرنشان کرد: تولید خودرو در كشور پس از یك دوره چند ماهه پرالتهاب كه ناشی از تحریم ها و برهم خوردن ثبات اقتصادی كشور بود، روند پایداری را سپری می كند و به نظر می رسد هم وزارت صنعت و هم تولید كنندگان توانسته اند با شناسایی روش های جدید جهت ایجاد افزایش تولید، روند تولید را در كشور بهبود بخشند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!