چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
خودروسازان از معترضان دلجویی کردند
۱۸:۳۷ | ۱۳۹۷/۱۰/۲۰
اجاره خودرو
رضایت معترضان از برخورد ایران خودرو و سایپا؛

خودروسازان از معترضان دلجویی کردند

پرشین خودرو: معترضان شرکت های ایران خودرو و سایپا با اعلام رضایت از برخورد صورت گرفته با آنان، نمایشگاه خودرو تهران را ترک کردند.

به گزارش خبرنگار ما، همزمان با روز سوم نمایشگاه خودرو تهران شاهد حضور تعدادی از خریداران معترض محصولات ایران خودرو و سایپا در این نمایشگاه بودیم.

براساس این گزارش، دو شرکت ایران خودرو و سایپا با استقرار واحد ارتباط با مشتریان(CRM)خود در این نمایشگاه از معترضان پذیرایی کردند.

این گزارش می افزاید: این اقدام خودروسازان داخلی موجب شد تا مردم معترض نسبت به دلایل اعتراض خود با کارمندان هر یک از این دو خودروسازی به گفت وگو بنشینند و این موضوع با لبخند رضایت مشتریان همراه بود.

 اقدام دو خودروسازی کشور برای ایجاد شرایطی که مردم سخنان خود و اعتراض خود را بیان کنند و در ادامه مشکلات آنان را با گوش جان پذیرا باشند گامی کوچک در راستای مشتری مداری است.

امید است خودروسازان داخلی با برطرف شدن برخی مشکلات این روزهای صنعت خودروسازی کشور نسبت به تعهدات عقب افتاده خود اقدام کنند و لبخند رضایت را بر لبان مشتریان خود نشانند.

نظر بینندگان
حسین
vote
۰
vote
۱۳۹۷/۱۰/۲۰
چرا به فکر مردم بدبخت نیستین.حداقل کسایی که اردیبهشت ماه و قبل اون ثبت نام کردن دلال نبودن.اونموقع نهایت اختلاف قیمت بازار با کارخونه 4 میلیون بود.خدارو خوش نمیاد بعد از 4ماه از تاریخ سررسید به قیمت جدید ماشین بگیریم.برا تکمیل وجه وام گرفتم اما الان مجبورم 20میلیون دیگه قرض کنم.از کجا معلوم نیست.نون به نرخ روز خور نباشید خواهشا.چشم امید مردم شما خبرگزاریایین
عموجانی
vote
۰
vote
۱۳۹۷/۱۰/۲۰
چرا دروغ میگید من خودم اونجا بودم کی راضیه وقتی خودرو ساز و دولت دست به دست هم قانون را دور زدن تا مردم را تلکه کنن دروغ گو ها
!
!
!