شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
اسفندماه امسال، دومین نمایشگاه سوخت برگزار می شود
۱۲:۵۷ | ۱۳۹۷/۱۰/۲۲
اجاره خودرو
با حضور تولیدکنندگان داخلی و خارجی؛

اسفندماه امسال، دومین نمایشگاه سوخت برگزار می شود

پرشین خودرو: دومین نمایشگاه تخصصی بین المللی جایگاه های سوخت و صنایع وابسته، 2 تا 5 اسفندماه امسال در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برپا خواهد شد.

به گزارش پرشین خودرو، علی محتشم امیری مدیر اجرایی دومین نمایشگاه سوخت کشور، با اعلام این خبر اظهار داشت: توزیع، سرمایه گذاری، خدمات، تجهیزات و صنایع وابسته از جمله مهمترین زیربخش های نمایشگاه امسال اعلام شده است.

به گفته وی، ارائه آخرین دستاوردها و تکنولوژی در صنعت سوخت، معرفی توانمندی های تولیدکنندگان داخلی، تعامل بهتر میان تولیدکنندگان این محصولات با بازار، تجهیز و توسعه صنعت جایگاه داری در راستای افزایش رضایت مشتری، بالابردن سطح ایمنی در این حوزه و استفاده از جدیدترین امکانات تولید شده و تشویق به سرمایه گذاری در صنعت جایگاه داری و صنایع وابسته از جمله مهمترین اهداف دومین نمایشگاه جایگاه های سوخت می باشد.

محتشم امیری همچنین شناسایی پتانسیل های موجود در حوزه جایگاه های سوخت، تجهیزات و خدمات وابسته و بهره گیری مناسب از ظرفیت های موجود و ایجاد زمینه های بهره وری، اشتغال زایی و کارآفرینی را از دیگر اهداف اصلی دومین نمایشگاه جایگاه های سوخت دانست.

 

دومین نمایشگاه سوخت

یادآور می شود: "نمایشگاه تخصصی بین المللی جایگاه های سوخت و صنایع وابسته" با حمایت و همکاری مرکز مطالعات و برنامه ریزی جایگاه های سوخت کشور و توسط شرکت نمایشگاهی میلاد نور برگزار خواهد شد. علاقمندان به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این نمایشگاه می توانند به نشانی اینترنتی www.miladfair.com مراجعه و یا با شماره تلفن های 88656125-88656157 -021 تماس حاصل کنند.

نظر بینندگان
!
!
!