سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۲۲ | ۱۳۹۷/۱۰/۲۲
تلاش برای انتصاب مدیر زن در فرودگاه‌های کشور
۱۶:۲۲ | ۱۳۹۷/۱۰/۲۲
اجاره خودرو

تلاش برای انتصاب مدیر زن در فرودگاه‌های کشور

پرشین خودرو: عضو هیات مدیره و راهبر حقوقی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران از تلاش برای انتصاب مدیر زن در فرودگاه‌های کشور خبر داد و گفت: نگاه مجموعه مدیریتی شرکت به این پیشنهاد مثبت است.

به گزارش پرشین خودرو، معصومه ابراهیمی، عضو هیات مدیره، راهبر امور حقوقی و مشاور امور بانوان و خانواده شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، با اشاره به حضور زنان در عرصه مدیریت هوانوردی در کشور گفت: اولین انتصاب مدیر زن در هیات مدیره، برای اولین بار در تاریخ صنعت هوانوردی و در تاریخ وزارت راه و شهرسازی، در شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران اتفاق افتاد.

وی ادامه داد: خوشبختانه این مساله زمینه‌ای فراهم کرد که تلاش کنیم مدیران زن دیگری را در سایر سطوح، هم در این شرکت و هم در سایر بخش‌های صنعت به خدمت بگیریم.

 

فرودگاه

 


ابراهیمی به تلاش‌ها برای انتصاب مدیر زن در فرودگاه‌های کشور اشاره کرد و گفت: توجه به اینکه من به عنوان یک زن عضو هیات مدیره و مشاور حقوق بانوان و خانواده شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران هستم، از اولین روزهای قبول مسئولیت، تمام تلاش‌ها و رایزنی‌ها را برای طرح این موضوع و توجیه سیستم مدیریت شرکت و همچنین مجموعه بانوان شاغل انجام دادم که هم از طرف خود بانوان این توانمندی ابراز و به نمایش گذاشته شود و از طرفی هم نظام و سیستم مدیریت بتواند از این توانمندی در سوطح مختلف از جمله در مدیریت فرودگاهی استفاده کند.

راهبر امور حقوقی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران از ارائه پیشنهاد برای انتصاب مدیر زن در فرودگاه‌های کشور خبر داد و افزود: خوشبختانه هم مدیرعامل محترم و هم سایر اعضای هیات مدیره نسبت به این پیشنهاد نگاه مثبتی دارند. اکنون نیاز به زمان است که بتوانیم این آرزو را محقق کنیم.

وی ادامه داد: در جلسه هفته گذشته مدیران ستادی و فرودگاهی کشور نیز بار دیگر در جمع مدیران موضوع انتصاب مدیر زن برای فرودگاه‌های کشور مطرح شد، و مجددا مدیرعامل حمایت خود را از این موضوع اعلام کرد. بنابراین امیدواریم گزینه‌های توانمند را به زودی شناسایی کرده و در کسوت مدیریت فرودگاه‌ها به کار بگیریم.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!