یكشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
پرشین خودرو
این هدست مغز را به خوردن غذای سالم عادت می دهد
۰۳:۵۷ | ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
کرمان 2

این هدست مغز را به خوردن غذای سالم عادت می دهد

پرشین خودرو: یک شرکت تجاری از تولید هدست گران قیمت 550 دلاری خبر داده که با استفاده از آن دیگری نیازی به رژیم گرفتن نیست، زیرا خود این هدست مغزتان را به گونه ای تعلیم می دهد که فقط غذای سالم بخورید.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از فارس، یک شرکت تجاری از تولید هدست گران قیمت 550 دلاری خبر داده که با استفاده از آن دیگری نیازی به رژیم گرفتن نیست، زیرا خود این هدست مغزتان را به گونه ای تعلیم می دهد که فقط غذای سالم بخورید.

هدست یادشده توسط شرکتی انگلیسی به نام BrainTap تولید شده و متشکل از یک عینک خاص و هدفون است و با استفاده از آن مغزتان به تدریج به این نتیجه می رسد که به جای خوردن شکلات فراوان بهتر است سیب و میوه های مقوی بخورید.

موسسان این شرکت تعدادی متخصص تغذیه و مشاوران تغذیه هستند و می گویند وسیله یادشده افراد را از وابستگی به سیگار هم نجات می دهد و بر اختلالاتی مانند استرس و نگرانی هم تاثیر مثبت دارند. هدست یادشده اولین بار در نمایشگاه سی ای اس 2019 به نمایش گذاشته شد و برای تاثیرگذاری حداقل باید 5 بار از آن استفاده شود و به محتوای نمایش داده شده از طریق آن که موضوعات مختلفی را دربر می گیرد توجه شود.

البته دریافت این محتوا از طریق یک اپلیکیشن عادی و با استفاده از هدفون نیز ممکن است. اپلیکیشن یادشده با آی او اس و اندروید نیز سازگاری دارد. استفاده روزانه از این هدست تنها باید به مدت 20 دقیقه صورت بگیرد.

نظر بینندگان
!
!
!