سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۵۳ | ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
فروش مجدد بلیت قطارهای پرسرعت
۱۲:۵۳ | ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
اجاره خودرو

فروش مجدد بلیت قطارهای پرسرعت

پرشین خودرو: درحالی‌که فروش بلیت قطارهای پرسرعت از پانزدهم دی‌ماه سال جاری متوقف شده بود، مجددا فروش بلیت این قطارها (ترنست) از امروز، یکشنبه آغاز شد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از ایسنا، محمد رجبی - مدیرعامل شرکت حمل و نقل ریلی رجا با اعلام خبر از سرگیری فروش بلیت قطارهای پرسرعت ترنست‌ها از امروز (یکشنبه) و فعالیت این قطارها از چهارشنبه هفته جاری، اظهار کرد: در حالی که از دو ماه قبل نسبت به توقف فروش بلیت قطارهای پرسرعت از پانزدهم دی‌ماه سال جاری هشدار داده بودیم، پس از یک هفته توقف فروش بلیت، مجددا بلیت‌فروشی‌ها از امروز آغاز شده است و از چهارشنبه هفته جاری حرکت قطارها به مقاصد یزد و مشهد از سر گرفته می‌شود.

وی ادامه داد: سفرها از پایان هفته جاری با دو ترن‌ست آغاز می‌شود و از ابتدای هفته جاری با چهار الی پنج ترن‌ست کار خود را دنبال می‌کند.

 

مترو

 


مدیرعامل شرکت حمل و نقل ریلی رجا در مورد تصمیم اتخاذ شده در ارتباط با مشکلات مالی مربوط به فعالیت این قطارها با توجه به این‌که گفته شد نیازمند مساعدت ۳۰ میلیون یورویی جهت ادامه فعالیت هستند، اظهار کرد: مشکلات مالی کماکان وجود دارد اما امیدوار هستیم با توجه به پیش‌بینی‌های صورت گرفته یارانه قطارها توسط سازمان برنامه و بودجه از ابتدای سال ۱۳۹۸ تخصیص داده شود و در حال حاضر علی‌رغم وجود برخی مشکلات با کمک‌های صورت گرفته از سوی سازمان تامین اجتماعی و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی فعالیت مربوط به ترن‌ست‌ها را از سرگرفته‌ایم.

 از ۱۵ دی‌ماه سال جاری بود که توقف فروش بلیت قطارهای پرسرعت در دستور کار قرار گرفت و اعلام شد که آغاز به کار مجدد فعالیت قطارهای پرسرعت (ترن‌ست‌ها) نیازمند اعتبار ۳۰ میلیون یورویی است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!