چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
شاهد تحولات جدی در بخش بنادر هستیم
۱۴:۳۸ | ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
اجاره خودرو

شاهد تحولات جدی در بخش بنادر هستیم

پرشین خودرو: معاون وزیر راه و شهرساز با اشاره به اختصاص جایزه ملی بهره‌وری ١٤٠٤ به این سازمان گفت: قطعا فرآیندمحوری و پیاده‌سازی می‌تواند باعث ارتقای بهره‌وری هر سازمانی شود.

به گزارش پرشین خودرو، راستاد در جلسه شروع به کار «ممیزی داخلی سیستم مدیریت کیقیت» در سازمان بنادر و دریانوردی، افزود: یک ارزیابی داخلی کمک می کند تا عدم انطباق های عمده را به خوبی شناسایی کنیم و به سرعت در برطرف کردن آنها اقدام کنیم.

به گزارش سازمان بنادر و دریانوردی، معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه فرایند اجرای هر ممیزی به صورت تصادفی انجام می گیرد، تاکید کرد: لازم است تیم ممیزی به تمام جزئیات فرآیندها توجه ویژه داشته باشد و به دقت همه استاندارد ها در این زمینه را بررسی کند.

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با تاکید بر همکاری معاونت‌ها و ادارات کل این سازمان در اولویت دهی و برنامه ریزی جهت اجرای درست و کامل ممیزی ، گفت: امیدوارم در مراسم اختتامیه، یک گزارش جامع از وضعیت سازمان بنادر در پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت،طی نزدیک به یک سال گذشته، ارائه شود.

بنادر

 


راستاد با تاکید و تایید بر موثر بودن فرآیند محوری در ارتقای سازمانی، گفت: طی سال های اخیر شاهد تحولات جدی در بخش بنادر و ستاد، به واسطه پیاده سازی سیستم های مختلف از جمله سیستم مدیریت یکپارچه در بنادر هستیم.

به گفته راستاد، اجرای یک مدلی از سیستم مدیریت ایمنی در بخش دریایی ، توانسته تا حد زیادی به ارتقای ایمنی ناوگان تجاری جهان منجر شود.

مدیرعامل سازمان بنادر یکی از کارکردهای موثر پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت را «ایجاد توازن یا تعادل» دانست و افزود: ممیزی داخلی کمک می‌کند تا فرآیندهایی که احیانا کمتر خودشان را با الزامات تطبیق دادند، در این فاصله به انطباق کامل برسند و از این پس در سازمان بنادر شاهد توازن و تعادل در توجه به سیستم مدیریت کیفیت باشیم.

برچسب ها:
بنادرتحولات
نظر بینندگان
!
!
!