پنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۰:۰۹ | ۱۳۹۷/۱۰/۲۶
افزایش 3 مرحله ای قیمت خودروهای تویوتا در امریکا!
۰۰:۰۹ | ۱۳۹۷/۱۰/۲۶
گرندکس
خودروسازان امریکایی خواستار پایان تعطیلی دولت شدند؛

افزایش 3 مرحله ای قیمت خودروهای تویوتا در امریکا!

پرشین خودرو: مدیر فروش تویوتا در آمریکای شمالی گفت: به علت تعرفه‌ های فلزات، این شرکت مجبور شده است قیمت‌های خود را ۳ مرتبه افزایش دهد.

به گزارش پرشین خودرو، مدیران اجرایی خودروسازان از دولت ترامپ و کنگره خواستند که اختلافات تجاری را حل‌ و فصل کرده و تعطیلی دولت را پایان دهند.

به گزارش رویترز، مدیران اجرایی خودروسازان در دیترویت گرد هم آمدند و اعلام کردند که وضعیت نامشخص سیاسی برای صنعت آنها هزینه در بر دارد.

مایک مانلی مدیرعامل فیات کرایسلر، در نمایشگاه خودروی دیترویت، به خبرنگاران گفت: تعرفه‌های فلزات آمریکا، هزینه‌های ۲۰۱۹ خودروسازان را ۳۰۰ تا ۳۵۰ میلیون دلار افزایش داده است، که این به معنای ۱۳۵ تا ۱۶۰ دلار در هر خودرو است.

باب کارتر، مدیر فروش تویوتا در آمریکای شمالی نیز گفت: به علت تعرفه‌های فلزات، این شرکت مجبور شده است قیمت‌های خود را ۳ مرتبه افزایش دهد. این درحالیست که ۹۶ درصد فلزات استفاده شده در خودروهای تویوتا از کارخانه‌های آمریکا تامین می‌شود. این تعرفه‌ها قیمت هر خودرو را ۶۰۰ دلار بالا برده است.

جنرال موتورز و فورد موتور هم از تعرفه‌های فلزات آسیب دیده‌اند. رییس جنرال موتورز برنامه این شرکت برای بستن ۵ کارخانه در آمریکای شمالی و حذف ۱۵۰۰۰ شغل را تایید کرد.

اختلافات تجاری بین دولت آمریکا و چین، تاثیر منفی‌ بر صنعت خودروسازی آلمان، که ۴ کارخانه بزرگ با ۱۱۸۰۰۰ کارمند در ایالات‌متحده دارد، داشته است. سال گذشته صادرات خودروی آلمانی از آمریکا به چین، ۳۷ درصد سقوط کرد.

اتحادیه خودروی آلمان اعلام کرد سال گذشته خودروسازان آلمانی ۹۵۰۰۰ خودروی سبک از چین به آمریکا صادر کرده‌اند که نسبت به سال ۲۰۱۷ با ۱۵۰۰۰۰ خودرو، کاهش چشمگیری داشته است.

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
نظر بینندگان
!
!
!