چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۰۹:۵۱ | ۱۳۹۷/۱۰/۲۶
بالاترین نرخ انجام تعهدات و تحویل خودرو متعلق به کدام خودروسازی است؟
۰۹:۵۱ | ۱۳۹۷/۱۰/۲۶
/گزارش خبری/

بالاترین نرخ انجام تعهدات و تحویل خودرو متعلق به کدام خودروسازی است؟

پرشین خودرو: در شرایطی که بیشتر شرکت‌های خودرویی با مشکلات عدیده‌ای در حوزه تامین قطعات تولیدی و تحویل به موقع و انجام تعهدات دست و پنجه نرم می‌کنند، شرکت مدیران خودرو با بالاترین میزان نرخ تحویل به موقع و عمل به تعهدات در حال فعالیت است.

به گزارش پرشین خودرو، مهمترین بخش در فرآیند خرید برای مشتریان، دریافت به موقع خودرو از شرکت تولید کننده است.

اتفاقی که سال‌ها از سوی شرکت‌های خودرو سازی بعنوان پاشنه آشیل کسب رضایتمندی مورد توجه قرار گرفته است، اما بیشتر آنها در زمانی که باید به این شعار چند ساله خود عمل کنند و در میان تمامی مشکلات، منافع مشتریان خود را نیز مورد توجه قرار دهند، با بی‌توجهی و عدم پای بندی به تعهدات منعقد در قرارداد با مشتریان برخورد می‌کنند.

در این میان شرکت مدیران خودرو همواره سعی کرده است حتی در سخت‌ترین شرایط تامین و ورود کالا نسبت به تعهدات خود پای بند و نسبت به مشتریان مسئول باشد.

 

ایکس 22


تلاش مدیران‌خودرو برای ایجاد توازن در میزان ایجاد تعهد فروش و موجودی کالا و توجه به نیاز و منافع مشتریان در ماه‌های اخیر مشهود است.

شرکت مدیران خودرو با میانگین تحویل به موقع بالای 90 درصد، بالاترین میزان انجام تعهدات را در میان شرکت های خودرویی تولید کننده داشته است. به همین دلیل است که مدیران خودرو همواره در رتبه نخست رضایتمندی فرآیند فروش از سوی ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران قرار می‌گیرد.

توجه به تحویل به موقع، تحویل کالای کامل و بدون کسری و مطابق قرارداد، پرداخت به موقع هزینه‌های دیرکرد به مشتریان مطابق قرارداد از جمله مواردی است که همواره شرکت مدیران خودرو توجه ویژه‌ای به آن داشته است.

نظر بینندگان
!
!
!