پنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۳۳ | ۱۳۹۷/۱۰/۲۹
نشان تعالی منابع انسانی به ایساکو رسید
۰۹:۳۳ | ۱۳۹۷/۱۰/۲۹
گرندکس
در دهمین دوره جایزه تعالی منابع انسانی؛

نشان تعالی منابع انسانی به ایساکو رسید

پرشین خودرو: شرکت خدمات پس از فروش ایران‌ خودرو(ایساکو) در دهمین دوره جایزه تعالی منابع انسانی، تندیس برنزین سه ستاره دریافت کرد.

به گزارش پرشین خودرو، همایش اهدای این جایزه به برگزیدگان، در سه سطح «گواهی‌نامه»، «تقدیرنامه» و «نشان» هر ساله بر اساس مدل تعالی منابع انسانی و توسط انجمن مدیریت منابع انسانی، برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش، ایساكو به‌ منظور تعیین جایگاه خود در مسیر تعالی منابع انسانی مبتنی بر الزامات مدل، در این جایزه شركت كرد و با ارزیابی به عمل آمده توسط ارزیابان و متولیان، موفق به کسب بالاترین سطح تندیس شد.

 

جایزه تعالی منابع انسانی


بنابراین گزارش، هدف شرکت ایساکو از حضور در فرآیند جایزه تعالی منابع انسانی، بهبود جایگاه سرمایه‌های انسانی و افزایش مشارکت و همیاری آنان بوده که از طریق ارتقای روزافزون و منزلت پرسنل به عنوان سرمایه‌ای ارزشمند، موجب توسعه پایدار جامعه، سازمان و کارکنان و انتفاع این سیستم‌ها از یکدیگر ‌شوند.

دستاورد شرکت ایساکو از حضور در این جایزه در سال‌های اخیر، اهتمام و تلاش موثر و پیگیر در این حوزه بوده که باعث هماهنگی و همسویی تمامی اقدامات معاونت منابع انسانی با یکدیگر و ایجاد انسجام درون‌ سازمان و برون‌ سازمانی شده است.

 

ایساکو


مدل تعالی منابع انسانی همچون یک الگو و نقشه راه توانسته در تحول و تعالی منابع انسانی ایفای نقش کرده و اقدامات نوآورانه‌ای نظیر استاندارد شغل و تشکیل کانون ارزیابی کارشناسی، ارتقاء و توسعه در پرتو آن شکل گرفته است.

ایساکو پیش‌تر نیز دو بار در این جایزه موفق به دریافت تقدیرنامه چهار ستاره در سال‌های 90 و 91 شده بود.

مدل تعالی منابع انسانی یك چارچوب جامع مبتنی بر مجموعه‌ای از ارزش‌های محوری، معیارها و شاخص‌ها در حوزه منابع انسانی سازمان است كه به مدیران منابع سازمانی كمك می‌كند با ارزیابی مستمر فعالیت‌ها، فرآیند و نتایج منابع انسانی سازمان، نقاط قوت و فرصت‌ها را شناسایی و برای بهبود آن‌ها و رسیدن به سازمان یادگیرنده و توسعه یافته برنامه‌ریزی کنند.

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
نظر بینندگان
!
!
!