شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸
پرشین خودرو
دریافت نقدی عوارض خروج از کشور در فرودگاه امام متوقف شد
۱۶:۴۹ | ۱۳۹۷/۱۱/۰۱
اجاره خودرو

دریافت نقدی عوارض خروج از کشور در فرودگاه امام متوقف شد

پرشین خودرو: مدیر کل دفتر ارتباطات، اطلاع رسانی و امور بین الملل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) از توقف دریافت عوارض خروج از کشور به صورت نقدی در فرودگاه امام (ره) خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو ، علی کاشانی حیدری با اشاره به نصب دستگاه های الکترونیکی برای دریافت عوارض خروج از کشور در ترمینال مسافری شماره یک فرودگاه امام (ره) بیان کرد: علاوه بر پرداخت عوارض خروج از کشور در ترمینال فرودگاه، مسافران می‌توانند با مراجعه به درگاه پرداخت اینترنتی سازمان امور مالیاتی کشور به صورت غیر حضوری و قبل از آمدن به فرودگاه نسبت به پرداخت عوارض خروج از کشور اقدام نمایند.

 

فرودگاه امام

 


وی افزود‌: مسافران‌ همچنین می‌توانند از برنامه نرم‌افزاری ‌متعلق به بانک ملی‌ هم برای پرداخت عوارض خروج از کشور استفاده کنند و در سریع‌ترین زمان ممکن مبلغ مورد نظر را پرداخت کنند.

کاشانی اضافه کرد: بنابر اعلام بانک ملی ایران، از این پس عوارض خروج از کشور به صورت نقدی در فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) دریافت نمی‌شود و مسافران ‌می‌ توانند با در دست داشتن «کارت عابر بانک» نسبت به پرداخت الکترونیکی عوارض خروج از کشور در فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) اقدام کنند.

نظر بینندگان
!
!
!