دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۴۹ | ۱۳۹۷/۱۱/۰۳
پلیس‌راه‌آهن به دستگاه درزین مجهز می‌شود
۰۹:۴۹ | ۱۳۹۷/۱۱/۰۳
اجاره خودرو

پلیس‌راه‌آهن به دستگاه درزین مجهز می‌شود

پرشین خودرو: فرمانده پلیس راه‌آهن کشور از تجهیز شدن پلیس راه‌آهن به دستگاه درزین خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از مهر، سرهنگ‌ حشمت‌الله ملکی فرمانده پلیس راه‌آهن کشور صبح امروز در مراسم افتتاحیه نخستین درزین پلیس راه‌آهن تهران با اشاره به اهمیت راه‌آهن و حفظ امنیت خطوط ریلی اظهار کرد: راه‌آهن به سبب اهمیت و حساسیتی که دارد و همچنین نقش مهمی که در اقتصاد کشور ایجاد می‌کند، امنیت آن هم مهم است و دارای ارزش است.


وی افزود: راه‌آهن یکی از بزرگترین سرویس دهندگان در کشور است که باید در برخی مناطق صعب العبور بیش از دیگر مناطق امنیت آن حفظ شود.

 

راه آهن

 


سرهنگ ملکی اظهار کرد: پلیس راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران تلاش کرده است به موازات این حساسیت و در جاهایی که امکان استفاده از سایر وسایل نقلیه وجود ندارد (مانند کویر) از گشت درزین استفاده کند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: یک دستگاه درزین در اختیار پلیس راه‌آهن قرارداده شده است. با تجهیز کردن آن به علایم و وسایل پلیس، این درزین به مجموعه گشت‌پلیس راه‌آهن اضافه می‌شود تا بیش از پیش امنیت خطوط ریلی را تامین کنیم.

وی در پایان تاکید کرد: البته ما برای نظارت و حفظ امنیت ۱۳ هزار کیلومتر خطوط ریلی به وسایل دیگری مانند پهپاد و... احتیاج داریم که ان‌شاءالله در آینده از این وسایل هم استفاده می‌کنیم.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!