جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۸
پرشین خودرو
دوچرخه ثابتی که به تنهایی یک باشگاه است
۰۳:۵۸ | ۱۳۹۷/۱۱/۰۴
اجاره خودرو

دوچرخه ثابتی که به تنهایی یک باشگاه است

پرشین خودرو: دوچرخه ثابت پلوتون امکان برگزاری کلاس‌های ورزشی مجازی را در خانه فراهم می‌کند و یک عامل انگیزشی فوق‌العاده برای رسیدن به تناسب اندام و آرامش روانی است.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از ایسنا،  شرکت "پلوتون"(Peloton) و دوچرخه متصل به آن یک محصول نشان‌دهنده دوران جدیدی از تمرین ورزشی بر اساس نیاز و تقاضا است.

این دوچرخه به طور مشخص برای کاربر مثل یک رفیق است و مناسب‌ترین حرکات را با توجه به شرایط کاربر پیشنهاد می‌کند.

"پلوتون" مجموعه تمرینات گسترده‌ای دارد که مدت زمانی که باید عرق کنید، میزان توانایی شما، سبک موسیقی مورد علاقه‌تان یا سبک تمرینی ترجیحی شما را در اختیارتان قرار می‌دهد.

بنابراین خرید این دوچرخه 2445 دلاری و اشتراک 39 دلاری ماهیانه آن یک سرمایه‌گذاری قابل ملاحظه در تندرستی است.

این وسیله برای کسانی که به دلیل بی‌توجهی به سلامتی خود و یا نداشتن وقت به اندازه کافی ورزش نمی‌کنند، بهترین است.دوچرخه
 

سه ماه استفاده از این دوچرخه ثابت در خانه کاربر را به خوبی عادت می‌دهد، چرا که دستورالعمل‌های پیشنهادی آن به شما فرصتی برای خسته شدن و سر رفتن حوصله نمی‌دهد.

یک نمایشگر 22 اینچی رودرروی کاربر قرار دارد که می‌تواند تمام وقت را به تماشای آن بپردازد و از اطلاعات و سرگرمی‌های بی‌شمار آن بهره‌مند شود.

"پلوتون" ریتم گرم کردن شما را پیدا می‌کند و سپس می‌توانید همزمان با پدال زدن به پیشنهاد این دوچرخه با وزنه‌های 1.5 کیلوگرمی نیز کار کنید.

داشتن "پلوتون" در خانه خود یک عامل انگیزشی همیشگی است. زیرا در عین حال که موجب تندرستی و کاهش وزن می‌شود، حالت نشستن روی دوچرخه موجب ترغیب افراد می‌شود.

در کنار انجام تمرینات ورزشی با "پلوتون" می‌توان از موسیقی مورد علاقه خود لذت برد.

اما شاید مهم‌ترین ویژگی "پلوتون" امکان برقراری ارتباط با مربی یا اشخاص دیگر در طول تمرین و به شکل یک کلاس باشد. کاربران با استفاده از این ویژگی بیش از پیش تشویق به ورزش می‌شوند و می‌توانند یکدیگر را ترغیب کنند.

یک منبع دیگر هم برای ایجاد انگیزه در این دوچرخه وجود دارد و آن آمار است. عملکرد فعلی شما همراه با امکان مقایسه با روزهای قبل همواره بر روی صفحه نمایش در دسترس است. همین‌طور ضربان قلب شما و میزان کالری سوزانده شده نیز قابل مشاهده است.

این وسیله در واقع امکان رقابت شما با خودتان را فراهم می‌کند. بنابراین با "پلوتون" می‌توانید به بهترین عملکرد شخصی خود برسید. چرا که از طریق صفحه نمایش این دوچرخه، وب‌سایت و یا اپلیکیشن Peloton می‌توانید تمرینات قبلی خود را بازبینی کرده و به آمار خود به شکل ساده یا گرافیکی نگاه کنید.
این وسیله برای بسیاری از افراد یک جنبه اجتماعی برای ورزش کردن دارد، زیرا نیاز به خالی کردن وقت برای رفت و آمد به یک باشگاه ورزشی یا کلاس تناسب اندام را از بین می‌برد و می‌توان در لحظه و در خانه به جمع کلاس پیوست.

یک نکته مثبت دیگر این دوچرخه این است که نسبت به خیلی از تردمیل‌ها ارزانتر است. ضمن این که امکان پرداخت اشتراک ماهانه برای بهترین استفاده از آنها وجود دارد.

همانند تمام اهداف مربوط به سلامت و تناسب اندام، ذهنیت مهم‌ترین چیز است. داشتن چنین وسایلی با امکان شرکت در کلاس‌های مجازی جذاب، یک راه مفید برای ایجاد انگیزه و رسیدن به تناسب اندام است.

نظر بینندگان
!
!
!