سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۳۸ | ۱۳۹۷/۱۱/۰۴
جاده کندوان فردا یک طرفه می شود
۰۹:۳۸ | ۱۳۹۷/۱۱/۰۴
اجاره خودرو

جاده کندوان فردا یک طرفه می شود

پرشین خودرو: پلیس راه کشور با اعلام محدودیت های ترافیکی در محورهای اصلی منتهی به استان مازندران اعلام کرد که جاده کندوان عصر فردا ( جمعه ) یک طرفه می شود.

به گزارش پرشین خودرو ، پلیس راه کشور اعلام کرد که محدودیت های ترافیکی محورهای مواصلاتی استان مازندران به پایتخت تا 6 صبح شنبه ششم بهمن برقرار است.
بر این اساس، تردد هر نوع موتورسیکلت به جز موتورسیکلت های انتظامی و امدادی در این مدت در محورهای کندوان و هراز ممنوع خواهد بود.
**محور کندوان
- رفت و آمد تمامی وسایل نقلیه موتوری از ساعت 14 تا 24 روز جمعه پنجم بهمن به سمت چالوس ممنوع است و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17تا 24 در همین روز از چالوس به سمت کرج یک طرفه خواهد بود.
- همچنین ممنوعیت تردد وسایل نقلیه سنگین در محور کندوان از جمله تریلر، کامیون و کامیونت به غیر از حاملین سوخت و مواد فاسد شدنی، ادامه دارد.
**محور هراز
- براساس اعلام پلیس راه ، تردد تمامی کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ساعت 8 تا 24 امروز (پنجشنبه ) و فردا (جمعه ) از محور هراز ممنوع است.
- رفت و آمد انواع تریلر در محور هراز همچنان ممنوع است.
** وضعیت جوی
بر اساس پیش بینی هواشناسی سیاه بیشه ، هوای امروز جاده کندوان صاف و دمای هوای این منطقه یک درجه سانتیگراد است.
همچنین هوای روز جمعه در این جاده کوهستانی صاف تا نیمه ابری دربعدازظهر افزایش ابر پیش بینی شد و دمای هوا در این روز بین منفی 2 تا 7 درجه سانتیگراد است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!