دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸
پرشین خودرو
دستور شهردار به منظور وصول طلب از محل جریمه های راهنمایی و رانندگی
۱۲:۳۶ | ۱۳۹۷/۱۱/۰۶
اجاره خودرو

دستور شهردار به منظور وصول طلب از محل جریمه های راهنمایی و رانندگی

پرشین خودرو: رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران از دستور شهردار تهران به منظور پیگیری وصول طلب شهرداری از محل پرداخت جریمه های راهنمایی و رانندگی خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از مهر، محمد علیخانی با اشاره به اینکه شهرداری تهران از محل جریمه های راهنمایی و رانندگی هزار و ۷۲۰ میلیارد تومان طلبکار است، اظهار کرد: طی مکاتباتی از سوی کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران میزان بدهی از سال ۹۰ تا امروز احصا شده و به صورت کتبی از مراجع مختلف آمار را استعلام کردیم.

 

راهنمایی ورانندگی

 

وی با بیان اینکه میزان طلب وصول نشده شهرداری در این حوزه به شهردار تهران اعلام شد، گفت: از شهردار تهران خواستیم که به دنبال پیگیری مطالبات شهرداری تهران از دولت این مورد را هم در دستور کار قرار دهد و او هم به معاونت مالی و اقتصادی دستور داده تا این موضوع پیگیری شود.

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران ادامه داد: سازمان مدیریت و برنامه ریزی متولی پرداخت این طلب است و شاید یکی از دلایلی که تا امروز این طلب پرداخت نشده عدم شفافیت لازم است. در حال حاضر ارقام به صورت شفاف احصاء شده و مشخص است که در برخی سال ها حتی قسمت کوچکی از این سهم هم پرداخت نشده است.

نظر بینندگان
!
!
!