شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸
پرشین خودرو
هشدار پلیس راهور در خصوص  یخ زدگی معابر کشور
۱۴:۵۰ | ۱۳۹۷/۱۱/۰۶
اجاره خودرو

هشدار پلیس راهور در خصوص یخ زدگی معابر کشور

پرشین خودرو: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا نسبت به بارش برف و باران و یخ زدگی در محورهای کشور هشدار داد.

به گزارش پرشین خودرو به  نقل از فارس، سرهنگ نادر رحمانی افزود: از بعد از ظهر یکشنبه برای محورهای غربی و شمالی بارش برف و باران پیش‌بینی می‌شود.

وی گفت: این وضعیت در روز دوشنبه در محورهای شمال، غرب، شمال غرب و مرکز تشدید شده و در ارتفاعات بارش برف را انتظار داریم لذا توصیه می‌کنیم رانندگان حتما در روز دوشنبه در صورت تردد در محورهای استان‌های واقع در این مناطق حتما زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی داشته باشد.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: از سوی دیگر برودت هوا برای روزهای دوشنبه سه‌شنبه نیز در این مناطق پیش‌بینی می‌شود لذا احتمال می رود با یخ زدگی در این محورها مواجه باشیم.

وی گفت: برای روز سه شنبه در شمال شرق و شرق کشور بارش برف و باران پیش بینی می شود لذا در این روز در استان‌های خراسان شمالی، گلستان و خراسان رضوی بارش برف خواهیم داشت و توصیه می‌کنیم رانندگان در این روز برای تردد در محورهای استان های یاد شده حتماً تجهیزات ایمنی و زنجیر چرخ را به همراه داشته باشند.

نظر بینندگان
!
!
!