چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۵۶ | ۱۳۹۷/۱۱/۰۷
افزایش میزان فروش تویوتا در بازار چین
۱۰:۵۶ | ۱۳۹۷/۱۱/۰۷
اجاره خودرو

افزایش میزان فروش تویوتا در بازار چین

پرشین خودرو: شرکت خودروسازی تویوتاموتورز اعلام کرده که قصد دارد میزان فروش خود را در بازار چین به میزان هشت درصد افزایش داده و در سال جاری ۱.۶ میلیون دستگاه خودرو را در این کشور به فروش برساند.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از ایسنا، با توجه به جمعیت بسیار بالا و تنوع سلایق مشتریان، بازار چین همواره از اهمیت خاص و بسزایی برای شرکت‌های خودروسازی و غول‌های تکنولوژی برخوردار است و تولیدکنندگان نیز توجه ویژه‌ای به میزان فروش و درصد موفقیت در این بازار دارند.


حالا به تازگی شرکت خودروسازی تویوتا موتورز اعلام کرده است که در نظر دارد میزان فروش خود را در بازار چین با هشت درصد افزایش به ۱.۶ میلیون دستگاه خودرو در سال جاری میلادی برساند که این رقم در مقایسه با ۱.۴۷ میلیون دستگاه خودروهای تویوتایی که در سال ۲۰۱۸ میلادی در چین به فروش رفت، رشد قابل ملاحظه‌ای پیدا خواهد کرد.

 

تویوتا

 

این رقم همچنین نسبت به میزان فروش تویوتا موتورز در سال ۲۰۱۷ میلادی، شاهد یک رشد و افزایش ۱۴.۳ درصدی بوده است.

بر اساس گزارش رویترز، این خبر در حالی منتشر شده است که بسیاری از شرکت‌های خودروسازی خارجی فعال در چین با توجه به احتمال تداوم جنگ تجاری میان چین و ایالات متحده آمریکا و همچنین پیش بینی بحران‌های اقتصادی و کاهش نرخ رشد اقتصاد جهانی همگی برآورد کرده‌اند که سال سخت و دشواری را از لحاظ میزان فروش سپری خواهند کرد و ممکن است میزان سودآوری و درآمدزایی آنها با کاهش قابل توجهی روبرو شود.

انجمن خودروسازان فعال در چین (CAAM) نیز در ماه جاری پیش بینی کرده است که میزان فروش خودرو در بازار این کشور هیچ رشدی را در سال جاری میلادی تجربه نخواهد کرد و به نظر می‌رسد میزان فروش کل آن در سال ۲۰۱۹ میلادی بدون تغییر چشمگیری نسبت به سال گذشته، همان ۲۸.۱ میلیون دستگاه باشد.

برچسب ها:
چینتویوتافروش
نظر بینندگان
!
!
!