شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۱۴:۳۹ | ۱۳۹۷/۱۱/۰۷
تذکر نماینده مجلس در مورد قیمت مصوبات خودروسازان
۱۴:۳۹ | ۱۳۹۷/۱۱/۰۷
اجاره خودرو

تذکر نماینده مجلس در مورد قیمت مصوبات خودروسازان

پرشین خودرو: رئیس کمیسیون حمایت ویژه از تولید ملی با اشاره به ارجاع موضوع خودروسازان به کمیسیون صنایع گفت: از خودروسازان می‌خواهیم که مصوبات تنظیم قیمت، بر اساس همان قیمت قرارداد عمل شود. دولت هم باید از قطعه‌سازان حمایت کند تا زنجیره‌ی تولید متوقف نشود تا خود بتوانند با عرضه‌ی بیشتر قیمت را هم کاهش بدهند و مردم هم در این زمینه رضایت داشته باشند.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از ایسنا، حمیدرضا فولادگر رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی مجلس، در تذکری شفاهی در جلسه‌ی علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی گفت: در آستانه‌ی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلام هستیم. علی رغم همه‌ی موفقیت‌های فراوان نظام جمهوری اسلامی در ابعاد سیاست خارجی، سیاست داخلی، امور دفاعی، آموزشی، پژوهشی و فرهنگی و.. امروز شاهد مشکلات اقتصادی در کشور هستیم و این وضعیت پسندیده‌ی ملتی که به شایستگی انقلاب را اداره کرده است، نیست.

وی افزود: مشکلات معیشتی از نوع توزیع گوشت یا گرانی‌ها خاطر مردم را آزرده کرده است. امیدواریم که مسئولین در جهت حل مشکلات مردم اقدام مؤثر کنند.

فولادگر در مورد صنعت خودرو گفت: اکنون که این طرح به کمیسیون صنایع برای بررسی بیشتر برگشته است از مردم و صاحب‌نظران می‌خواهیم که نظرات و پیشنهادات خود را در مورد انحصارزدایی و ایجاد زمینه رقابت برای این صنعت در چارچوب همان چیزی که در مجلس تصویب شد، بفرستند.

 

مترو

 


نماینده مردم اصفهان گفت: از خودروسازان می‌خواهیم که مصوبات تنظیم قیمت، بر اساس همان قیمت قرارداد عمل شود. دولت هم از قطعه‌سازان حمایت کند تا زنجیره‌ی تولید متوقف نشود تا خود بتوانند با عرضه‌ی بیشتر قیمت را هم کاهش بدهند و مردم هم در این زمینه رضایت داشته باشند.

رئیس کمیسیون ویژه‌ی حمایت از تولید ملی، در مورد طرح رهاسازی آب در زاینده رود گفت: اکنون که مسئولین تصمیم گرفتند برای مدت محدودی رهاسازی آب را برای حل مشکلات کشاورزان اصفهان انجام دهند امیدواریم که تصمیم در این مورد با در نظر گرفتن همه‌ی ابعاد و به طور سنجیده گرفته شود. ان‌شاءالله با این رهاسازی آب بخشی از مشکلات کشاورزان حل شود و با اجرای صحیح مصوبات شورای عالی آب، مسائل آب حل شود.

وی در پایان ضمن عرض تبریک به علت موفقیت‌های تیم ملی فوتبال گفت: امیدواریم بدون حاشیه‌سازی شاهد قهرمانی تیم ملی باشیم.

نظر بینندگان
!
!
!