شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸
پرشین خودرو
بازی با ژاپن قشنگ‌ترین بازی جام می‌شود
۱۵:۱۳ | ۱۳۹۷/۱۱/۰۷
اجاره خودرو
شجاعی:

بازی با ژاپن قشنگ‌ترین بازی جام می‌شود

پرشین خودرو: کاپیتان تیم ملی ایران می‌گوید خیلی خوشحال هستیم که در مرحله نیمه‌نهایی جام ملت‌های آسیا حضور داریم.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از ایسنا، مسعود شجاعی، کاپیتان تیم ملی ایران در نشست قبل بازی تیمش برابر ژاپن در نیمه‌نهایی جام ملت‌های آسیا گفت: خیلی خوشحال هستیم که در مرحله نیمه‌نهایی حضور داریم و آماده بازی فردا هستیم. خیلی دوست داریم فردا برسد و بازی را مقابل ژاپن را انجام دهیم.

او ادامه داد: فکر می‌کنم بازی فردا یکی از قشنگ‌ترین بازی‌های جام بشود. همان‌طور که کی‌روش گفت بعد از آن همه سختی که کشیدیم، آماده‌ایم آن هدفی را که طرح‌ریزی کردیم در بازی فردا انجام دهیم.

شجاعی درباره این که داور استرالیایی قضاوت این بازی را بر عهده دارد و در دوره قبل داور استرالیایی بود که ایران در یک‌چهارم حذف شد گفت: به این مساله فکر نکرده بودیم. ما از این اتفاق درس می‌گیریم. داور استرالیایی در دوره قبل یک اشتباه کرد و این مسائل گذشته است.

وی افزود: چیزی که برای ما مهم است و از اول مسابقات روی آن تاکید داشتیم، تمرکز تیمی بوده است. فکر نمی‌کنم حضور داور استرالیایی در کار ما خلل ایجاد کند.

کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران درباره بازی فینال که یکی از دو تیم قطر یا امارات در آن خواهند بود گفت: ما بازی به بازی پیش می‌رویم و بازی که پیش‌رو داریم برای ما مهم است. کار مربیان این است روی تیم‌های دیگر آنالیز لازم را انجام دهند. چیزی که فقط به آن فکر می‌کنیم بازی برابر ژاپن است. اگر بخواهیم به فینال برسیم باید از سد ژاپن بگذریم. پس باید به ژاپن فکر کنیم و این که چطور از سد این تیم بگذریم.

او ادامه داد: این که ما تیم‌های قطر و امارات را قبلاً برده‌ایم بسته به شرایط تورنمنت فرق می‌کند. ما هم در دوره‌های قبل تیم‌های خوبی داشتیم اما به خاطر یک‌سری جزئیات موفق نبودیم. امسال ما نیز داریم روی آن جزئیات کار می‌کنیم و تیم‌های قطر و امارات تیم‌های خوبی هستند و آن‌ها هم روی این مسائل کار می‌کنند. بهتر است که فقط درباره بازی فردا صحبت کنیم.

نظر بینندگان
!
!
!