جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۸
پرشین خودرو
نصب 1250 سامانه ثبت تخلفات عبور و مرور در کشور
۱۱:۳۶ | ۱۳۹۷/۱۱/۰۸
اجاره خودرو

نصب 1250 سامانه ثبت تخلفات عبور و مرور در کشور

پ‌رشین خودرو: مدیرکل مرکز مدیریت راه‌های سازمان راهداری وحمل و نقل جاده‌ای کشور از نصب یک هزار و۲۵۰ سامانه ثبت تخلفات عبور و مرور در کشور خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از ایسنا، عاشوری در جلسه هوشمندسازی جاده‌های استان اردبیل با اعلام این خبر افزود: در کل کشور یک هزار و۲۵۰ سامانه ثبت تخلفات عبور و مرور نصب شده است.

وی گفت: استان اردبیل در حوزه سیستم حمل و نقل هوشمند جاده‌ای و نصب دوربین‌های نظارت تصویری جز ۵ استان برتر کشور است.

عاشوری افزود: برای توسعه دوربین‌های تخلفات عبور و مرور ۲ هزار سامانه جدید در کشور بزودی عقد قرار قرار داد خواهد شد که تلاش می‌کنیم با توجه به وضعیت راه، ترافیک، تصادفات و تلفات جاده‌ای در محورهای مواصلاتی نصب خواهد شد و به استان اردبیل نیز سهمیه خوبی تعلق می‌گیرد.

مدیرکل مرکز مدیریت راه‌های سازمان راهداری وحمل و نقل جاده‌ای کشور با قدردانی از تلاش‌های اداره کل راهداری وحمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل در هوشمندسازی جاده‌های استان از نصب سامانه توزین در حال حرکت در یکی از محورهای استان اردبیل خبر داد.

علی رحمتی مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل نیز با بیان اینکه ۲۷ سامانه ثبت تخلفات عبور و مرور با قابلیت ثبت پلاک خودروها درحال بهره برداری است، گفت: مکان‌یابی ۲۴ مورد دیگر نیز برای نصب در محورهای اردبیل – پارس آباد و اردبیل – سرچم درحال انجام است.

وی فعالیت ۶۴ سامانه تردد شماری برخط را یادآور شد و اظهار امیدواری کرد با نصب سامانه‌های جدید ثبت تخلفات که یکی از عوامل مهم بازدارنده در تلفات جاده‌ای است شاهد کاهش تصادفات باشیم.

نظر بینندگان
!
!
!