سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۲۸ | ۱۳۹۷/۱۱/۰۸
تکریم مشتریان در دستور کار خودروسازان قرار گیرد
۱۴:۲۸ | ۱۳۹۷/۱۱/۰۸
اجاره خودرو
نماینده وزیر صنعت در کمیته خودرو:

تکریم مشتریان در دستور کار خودروسازان قرار گیرد

پرشین خودرو: نماینده ویژه وزیر صنعت، معدن و تجارت در کمیته خودرو در بازدید از ستاد پاسخگویی به مشتریان سایپا و ایران خودرو تاکید کرد: نحوه پاسخگویی به مشتریان باید ارتقاء یابد و تکریم هرچه بیشتر آنان در دستور کار خودروسازان قرار گیرد.

به گزارش پرشین خودرو، صادق نجفی در حاشیه بازدید از ستاد رسیدگی به اعتراض مشتریان ایران خودرو و سایپا با اشاره به تلاش خودروسازان برای جلب رضایت مشتریان گفت: مشکلاتی در تحویل خودروها پیش آمده است که باید مشکلات را برطرف کنیم و با متانت و صبوری پاسخگوی مشتریان معترض باشیم که در بازدید از ستادهای پاسخگویی انگیزه همین برخورد مناسب را مشاهده کردم.

 

قائم مقام وزیر صنعت در سایپا

 


وی با اشاره به دستور وزیر صنعت، معدن و تجارت در حل هر چه سریع‌تر مشکل تحویل خودروها، درباره حل مشکل تأمین مالی خودروسازان و قطعه‌سازان افزود: قطعاً شخص وزیر و معاونین مربوطه در وزارت صنعت با کمک رئیس کل بانک مرکزی و همکاری که با مدیران عامل سایپا و ایران خودرو خواهند داشت، مشکل تأمین نقدینگی را حل می‌کنند که در این رابطه با برخی بانک‌ها توافق‌هایی صورت گرفته است.

نماینده ویژه وزیر صنعت، معدن و تجارت در کمیته خودرو با حضور در ستادهای پاسخگویی به مشتریان که از روز شنبه آغاز به کار کرده، در جریان مشکلات مشتریان قرار گرفت و دستورات لازم را صادر کرد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!