دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸
پرشین خودرو
پلیس اقدامی برای اخذ عوارض نکرده است
۱۱:۵۲ | ۱۳۹۷/۱۱/۰۹
اجاره خودرو
رئیس شورای شهر تهران:

پلیس اقدامی برای اخذ عوارض نکرده است

پرشین خودرو: مسجدجامعی تأکید کرد که ما قانون‌گذار نیستیم و مصوبه‌گذاریم، برخی می‌گویند چون ما به پلیس پول می‌دهیم حرف ما را باید گوش دهند و هاشمی گفت تاکنون پلیس اقدامی برای اخذ عوارض نکرده هر چه بوده برای جریمه‌های خودشان است.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از فارس، لایحه تعیین تکلیف عوارض وسایل نقلیه باری ترددکننده در شب در محدوده مرکزی شهر تهران امروز در جلسه شورا مورد بررسی قرار گرفت.

محمد علیخانی رئیس کمیسیون حمل ونقل شورای شهر در جریان بررسی این لایحه گفت: ابتدا شوخی کنم که اعضای کمیسیون برنامه بودجه 5 نفر و ما 3 نفر هستیم.

وی ادامه داد: کامیون‌هایی که شبانه تردد می‌کنند چون بارانه نمی‌گیرند ما باید از آنها عوارض دریافت کنیم.

علیخانی با تأکید بر این موضوع که ما نمی‌توانیم پلیس را مکلف کنیم، گفت: اما می‌توانیم پلیس را ملزم کنیم یکسری کارها را انجام دهد.

وی تأکید کرد: یکبار برای همیشه تکلیف را مشخص کنید، مواردی که در مورد بودجه و هزینه است در کمیسیون‌های تخصصی برگزار شود.

 

عوارض

 


احمد مسجدجامعی عضو کمیسیون فرهنگی شورای شهر، گفت: ما قانون‌گذار نیستیم، ما مصوبه‌گذار هستیم، مصوبات ما الزام قانونی برای افرادی غیر از خودمان ندارد.

وی ادامه داد: به ما می‌گویند چون ما به پلیس پول می‌دهیم، پلیس باید حرف ما را گوش دهد اما ما به فرمانداری هم برای برگزاری انتخابات پول می‌دهیم، آیا آنها هم باید به حرف ما گوش دهند.

محسن هاشمی رئیس شورای شهر در ادامه، گفت: تاکنون پلیس اقدامی برای اخذ عوارض نکرده است هر چه بوده برای جریمه‌ های خودش است.

علیخانی عضو دیگر شورا ادامه داد: ما باید اخلاق خودمان را عوض کنیم.

بر اساس این گزارش، لایحه تعیین تکلیف عوارض وسایل نقلیه باری ترددکننده در شب در محدوده مرکزی شهر با 17 رأی موافق تصویب شد.

برچسب ها:
شوراي شهر تهران
نظر بینندگان
!
!
!