جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۸
پرشین خودرو
تکذیب استعفا در اتاق بازرگانی ایران
۱۵:۰۴ | ۱۳۹۷/۱۱/۰۹
اجاره خودرو

تکذیب استعفا در اتاق بازرگانی ایران

پرشین خودرو: روابط عمومی اتاق ایران، شایعه استعفای هیأت رئیسه اتاق بازرگانی ایران را تکذیب کرد.

به گزارش پرشین خودرو ، مدیر روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران در این باره اظهار کرد: متأسفانه شایعاتی در فضای مجازی تحت عنوان استعفای هیأت رئیسه اتاق بازرگانی ایران در حال دست به دست شدن است که هیچ نسبتی با واقعیت ندارد و به شدت تکذیب می‌شود.


به گفته محمدرضا عرب، برخی تلاش‌ها برای تخریب پارلمان بخش‌خصوصی آغاز شده که بی‌اخلاقی در آن حرف نخست را می‌زند. این در حالی است که هیأت رئیسه اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران با قدرت و اتکا به رأی نمایندگان فعالان اقتصادی کشور در پارلمان بخش خصوصی ایران به کار خود ادامه می‌دهد.

وی ادامه داد: در حال حاضر غلامحسین شافعی (رئیس اتاق ایران) و کیوان کاشفی (عضو هیأت رئیسه اتاق ایران) همراه با اسحاق جهانگیری (معاون اول رئیس جمهوری) در سوریه به سر می‌برند و مذاکرات اقتصادی را را با حضور ۲۵ فعال اقتصادی کشور برای بازسازی سوریه دنبال می‌کنند.

عرب خاطرنشان کرد: انتشار شایعه‌های بی‌اساس در چنین شرایطی که اقتصاد ایران با تحریم‌های یک‌جانبه آمریکا مواجه شده و فعالان اقتصادی در حال تلاش برای عبور از چالش‌های ایجاد شده هستند، منافع ملی را نشانه گرفته است.

وی در پایان گفت: اتاق ایران به عنوان پارلمان بخش خصوصی کشور همواره از انتشار آزاد اطلاعات، رسانه‌های آزاد و فعالیت ابزارهای فضای مجازی حمایت کرده و آن را لازمه توسعه اقتصادی می‌داند، اما به همان نسبت با انتشار شایعه و بی‌اخلاقی در فضای رسانه‌ای مخالف است؛ به ویژه آنکه فعالیت بدون شناسنامه و بی هویت شبه‌رسانه‌ای در فضای مجازی، می‌تواند زیان‌بار باشد.

نظر بینندگان
!
!
!