شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸
پرشین خودرو
نسل جدید وانت «پادرا» و «ریچ» به بازار می آید
۱۰:۳۱ | ۱۳۹۷/۱۱/۱۰
اجاره خودرو
/گزارش خبری/معاون مهندسی شرکت زامیاد:

نسل جدید وانت «پادرا» و «ریچ» به بازار می آید

پرشین خودرو: معاون مهندسی شرکت زامیاد از ورود نسل جدید وانت های پادرا و ریچ به بازار داخلی در آینده ای نزدیك خبر داد و گفت: امیدواریم كسب سهم 50 درصدی بازار محصولات وانت كشور توسط زامیاد محقق شود.

به گزارش پرشین خودرو، حسین بنای شاهانی، توجه به رعایت الزامات استاندارد85 گانه خودرو در محصولات تولیدی را از اولویت های اصلی شرکت زامیاد خواند و یادآور شد: حمایت از حقوق مصرف کنندگان و پاسخگویی به سطح انتظارات و نیازهای جامعه و نیز گسترش سبد محصول باعث شد پروژه هایی از جمله توسعه پلتفرم و ارتقاء سطح آلایندگی موتور وانت های تولیدی زامیاد در اولویت اقدامات این شرکت قرار گیرد.

وی افزود: طی چند سال اخیر شرکت زامیاد توانسته است با تغییرات گسترده در پلتفرم وانت نیسان با عرضه وانت های پادرا و همچنین وانت لوكس ریچ، علاوه بر حفظ سطح کمی تولیدات خود، خودروهایی را به بازار داخلی عرضه کند که همگام با سطح استانداردهای تعیین شده خودرو در کشور باشد.

معاون مهندسی شرکت زامیاد همچنین در خصوص نسل جدید وانت های تولیدی شرکت زامیاد گفت: با برنامه ریزی هدفمندی که در حوزه توسعه محصول سبک صورت پذیرفته است، به زودی نسل جدید وانت های" پادرا " و " ریچ" با کابین جدید روانه بازار داخلی خواهند شد.

 وی همچنین با اشاره به جایگزینی "پادرا پلاس" به جای وانت نیسان زامیاد بیان داشت: با توجه به اینکه وانت "پادرا پلاس" به عنوان محصول استراتژیك آتی این شركت و جایگزین وانت نیسان معرفی شده است، داخلی سازی قطعات كابین راننده در دستور كار امور مهندسی قرار دارد.

شاهانی با برشمردن اقدامات انجام شده شركت زامیاد در زمینه افزایش ساخت داخل قطعات خودروهای تولیدی خود تاكید كرد: این شرکت همزمان با توسعه سبد محصول، توجه ویژه ای نیز به افزایش ساخت داخل داشته است؛ به طوری که هم اکنون بیش از 90 درصد قطعات وانت نیسان بنزینی و دوگانه سوز در داخل كشور تولید می شود. همچنین با توجه به دانش فنی بالا و امکانات تولیدی مناسب، توانسته ایم در حوزه محصولات نیمه سنگین و سنگین، بیش از 30 درصد داخلی سازی داشته باشیم.

وی اضافه كرد: با اتكا بر توانمندی های موجود در شركت زامیاد، هم اکنون مونتاژ شاسی وانت ریچ در حال انجام است و به زودی شاسی وانت پادرا نیز در داخل شركت مونتاژ خواهد شد كه در این صورت خواهیم توانست علاوه بر استفاده از ظرفیت و توان فنی متخصصان داخل شركت، از توقفات تولید كاسته و سرعت مضاعفی به تحویل خودرو به مشتریان دهیم.

نظر بینندگان
!
!
!